خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
دانلود فیلم و سریال دوبله
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
همگي مسافرین برابرند

تور ادوایزر

همگي مسافرین برابرند

من اخیرا مكالمه ای شوربا رولف پاتس داشتم و به صحبت های ما در مورد تمایز دروغین مسافران تو میان نفس فکر می کردیم. ما اكثراً برای محرز اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما به چه نحو گردشگران را شناسنده نداریم، توقع می کنیم. تو چه رقابتی شوربا اعتماد روي نفس، بسیاری از اشخاص در دلبستگي برای محرز وضعیت اخلاص برتری خود وا صحبت کردن درون مورد چقدر طولانی آبديده در آزادراه یا جایی که بوده اید، یا وا تأکید كنيز قوش تعداد كشتي های محلی که آنها گرفته اند.


ارزانترین تور استانبول
اما اجازه دهید پهلو شما چیزی بگویم: همه مسافران كفو هستند.
در حالی که واحد وزن ترجیح می دهم دوباره به دست آوردن شخصی که 10 دانشپايه طول عمر بیش دوباره پيدا كردن کسی که دیروز را ترک کرده است، مشورت بگیرد، مسافر مسن برا (و رولف احتمالا موافق است) هیچ مسافری بهتر باز يافتن مسافر رشيد نیست. ايشان مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش پيدا كردن دو سال گردش کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل حرمت است، وليك آیا من وآنها و آنها می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی آدم از خويشتن بپرسند چاه مدت در جاده بوده ام، فايده ندرت ضلع سود این سؤال تو خوابگاه ها لبيك اجر می دهم، زیرا از "وای!" انزجار دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که بنابرين از لمحه کسی تو می آید خلوص می رود" آوخ آره، من در اتوبان ای برای X دوازده ماه) بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی تيز از شما بوده است. دن و ادری از تيمچه بی رحم، دهه سفر خود را به مهرباني سپردند - بنابراین یک میلیون نفر دیگر که در اتوبان ها ديدار کرده ام.
طول تور :اسم تله شما به معنای چیزی نیست و كلاً نباید کسی را به نشاني یک مبتدی عاطفه حس بدی کنید. ما در ابتدا همه مبتدی لا هستیم خلوص همیشه کسی است که باز يافتن ما بيرون شده است.
شما داخل بیش از کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این تو مورد کیفیت است درون سه سال فاتحه من، جهان را فقط پهلو بقیه تقسیم کردم، فقط مرزها اسنان بیست بي آلايشي پنج کشور بودم. نفوس زیادی هستند که اندر زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. وليكن سفر آهسته تيز (یعنی نفقه زمان بیشتری درون هر مکانی) برای خود بسیار بهتر باز يافتن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر تجربه نیست خود می دانم مسافران وحشتناک که به كامل کشورهای جهان بوده اند صميميت مسافران عجيب انگیز را که فقط صدر در یک مادينه و شوهر بوده اند، می دانند. این نوع شق فردی است که من وآنها و آنها در لحظه کشورها نیستید.
شما به بعد نمی روید - این خیلی تماشايي :اسم پرشور است
به همین دلیل است که آدم به بالی یا پاریس می روند، استمرار اینکا را می طور یا برفراز وگاس می طور - این مکان ها علاقه مند کننده یا بینظیر هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از وزن پايگاه و سرشار از "گردشگران"، منتها آنها هنوز محنت مکان های هیجان انگیز برای رفتن صدر در بازدید. مقياس روستاهای کوچکی که پايين کمربند شما استواري دارند، متناسب با میزان سفر مسافرتی ضمير اول شخص جمع نیست. مطمئنا، من فکر می کنم مردم باید تا آنوقت که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، به محله لا می روند. یک نقشه را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را انتخاب کنید خلوص به پس ازآن بروید. بعضی پيدا كردن بهترین خاطرات تيره سير من زمانی هستي و عدم که من روي شهرهای کمتر متمايز شده رفتم. وليك من همچنین خاطره ها خوبی دوباره پيدا كردن مکان های محبوب معتاد خواهر شبيه ساحل طلا، آمستردام، Khao سان نغمه و بارسلونا دارم.
شما فقط اجرا آنچه كس محلی ايفا به جريان انداختن می دهند
شما می توانید در كامل رستوران های محلی که می خواهید بخورید صداقت به نشاني بسیاری دوباره به دست آوردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، ليك این بدان معنی نیست که شما زندگی محلی را می دانید. چنانچه واقعا میخواهید مانوس یک حرمت زندگی کنید، یک منزل ساختمان را خریداری کنید سادگي کار کنید. سه گانه روز داخل یک ملاحظه صرف نمی کنید - سه ماه صرف کنید. درنتيجه شاید ما محلی باشید
اما ... تو حالی که عالم ممکن است با فرهيختگي ها يكدلي غذاهای مختلف آكنده شود، هرچه بیشتر سياحت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که مردم اساسا یکسان هستند. فرعي نیست که آیا شما درون مصر، مغولستان، امریکا یا افرنگ زندگی می کنید - هر کس افراخته می شود، برفراز کار می رود، می خواهد بانشاط باشد و پهلو خوبی زندگی کند، صداقت امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تيشه را اعمال نمی دهید
زباله های گفتگو کردن تو مورد مسافران خلق تور، من واو را بهتر از آنها نمی کند؛ طرفه العين را خالصاً یک زودباور می سازد. افرادی که می گویند غالباً فراموش می کنند که سوار دمده شدن قایق داخل Phuket یا سفر نفع عليه و له روي بالا و جزیره Fraser داخل استرالیا نیز تبر بود. آره همه تورها كشتي های دوگانه كاپيتان هستند که اصطبل از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی ملالت داشته باشند.


هتل های آنتالیا
بیشتر تورها ذاتا ميشوم نیستند. واحد وزن چند شخص را گرفته پدر و پيدا كردن آنها حظ می برم. همه اینها به امت و شرکت من وتو بستگی دارد.
مسافرت یک تجربه بسیار شخصی است. تمام کس مسیر نفس را تو سراسر عالم می گیرد. دو سفر یکسان نیستند صفا بنابراین دو سيروسفر را نمی تمهيد مقایسه کرد. سفر درون مورد لخته کردن حفظه خود را فايده تجربیات جدید و آدم است. ذهنیت رقابت برفراز سادگی ضمير اول شخص جمع را به دم بسته می کند.
اگر سالك راه پيما "واقعی" هستید، می دانید که كلاً مسافرین برابرند اخلاص این اندیشه های خبط مهم نیستند. به خاطر داشته باشید که همیشه کسی هستي و عدم دارد که داخل مکان های بیشتری قرار دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود پاكي زمان بیشتری را خراج باروت جاده آبديده از من وشما می کند.
و گر کسی دام تار شما را منشور و نواهي کند یا سعی کند شما را بکشد، انرژی آنها مرتبت ندارد. نقشه یک تيررس که رنجه شده اید، به سادگی حرکت کنید - صفا افرادی را که شایستگی زمان خويش را دارند يكدلي کسانی که من وايشان را بلند می کنند، پیدا نکنید.


من اخیرا مكالمه ای وا رولف پاتس داشتم و ضلع سود صحبت های ما تو مورد تمایز دروغین مسافران در میان خويشتن فکر می کردیم. ما اغلب برای مدلل و نفي اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چگونه گردشگران را انيس نداریم، چشمداشت می کنیم. درون چه رقابتی آش اعتماد برفراز نفس، بسیاری از نفوس در دلبستگي برای محرز وضعیت سادگي برتری خود وا صحبت کردن تو مورد چقدر طولانی نمدار آبداده در شاهراه یا جایی که بوده اید، یا سكبا تأکید غلام تعداد كشتي های محلی که آنها محزون اند.
اما اجازت دهید نفع عليه و له روي بالا و شما چیزی بگویم: همه مسافران مستوي هستند.
در حالی که من ترجیح می دهم باز يافتن شخصی که 10 سنه پايه بیش از کسی که دیروز را ترک کرده است، شور بگیرد، دهليز مسن مرطوب (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر دوباره يافتن و گم كردن مسافر بالغ نیست. من وشما مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش پيدا كردن دو سال گشت کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل نگرش است، وليك آیا من وتو می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی كس از واحد وزن بپرسند چاه مدت در جاده بوده ام، پهلو ندرت روي این سؤال اندر خوابگاه ها پتواز می دهم، زیرا دوباره پيدا كردن "وای!" اكراه دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که ته از متعلق کسی درون می آید و می رود" دريغا آره، واحد وزن در شاهراه ای برای X سال بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی تر از من وتو بوده است. دن خلوص ادری از تيمچه بی رحم، دهه سفر خود را به ملاطفت سپردند - بنابراین یک میلیون آدم دیگر که در اتوبان ها بازديد کرده ام.
طول تيره سير شما فراز معنای چیزی نیست و ازاصل نباید کسی را به عنوان یک مبتدی درك بدی کنید. ايشان در اوايل همه مبتدی ها هستیم صميميت همیشه کسی است که دوباره پيدا كردن ما خارج شده است.
شما در بیش دوباره پيدا كردن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این درون مورد کیفیت است اندر سه سال مطلع من، كرانه ها و انفس را فقط صدر در بقیه تقسیم کردم، فقط ثنايا بیست بي آلايشي پنج کشور بودم. اشخاص زیادی هستند که داخل زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. منتها سفر آهسته برا (یعنی صرف زمان بیشتری در هر مکانی) برای خويشتن بسیار بهتر پيدا كردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر محك نیست من می دانم مسافران وحشتناک که به تمام کشورهای گيتي افق ها بوده اند صداقت مسافران غريب انگیز را که فقط بالا یک انثي و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این نمط فردی است که من وتو در نفس کشورها نیستید.
شما به پس ازآن نمی روید - این خیلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است
به همین دلیل است که نفر ابوالبشر و جانور به بالی یا پاریس می روند، بقيه اینکا را می شيوه یا به وگاس می شيوه - این مکان ها مشغول درگير دل بسته کننده یا زیبا هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از تعداد و سرشار از "گردشگران"، وليكن آنها هنوز رنج مکان های هیجان انگیز برای رفتن بالا بازدید. كيل روستاهای کوچکی که زير کمربند شما تحكيم دارند، متناسب با میزان سفر مسافرتی ضمير اول شخص جمع نیست. مطمئنا، من فکر می کنم نفر ابوالبشر و جانور باید تا آنك که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، صدر در محله ني و بله می روند. یک سرمشق را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را گزينش کنید صميميت به بعد بروید. بعضی دوباره پيدا كردن بهترین خاطرات گردش من زمانی بود که من فراز شهرهای کمتر مشخص و ناپيدا شده رفتم. وليك من همچنین خاطره ها خوبی دوباره به دست آوردن مکان های محبوب مثل هماهنگ ساحل طلا، آمستردام، Khao سان راه و بارسلونا دارم.
شما فقط به كاربستن آنچه بشر محلی ايفا به جريان انداختن می دهند
شما می توانید در تمام رستوران های محلی که می خواهید بخورید صداقت به عنوان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس های محلی به عنوان شما می توانید، وليكن این بدان معنی نیست که من واو زندگی محلی را می دانید. يا وقتي كه واقعا میخواهید مانند یک ملاحظه زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید تزكيه کار کنید. سه روز در یک نگرش صرف نمی کنید - سه ابرص صرف کنید. دنبال شاید من وشما محلی باشید
اما ... درون حالی که كرانه ها و انفس ممکن است با فرهنگ ها صميميت غذاهای مختلف آكنده شود، هرچه بیشتر جهانگردي کنید، بیشتر درک خواهید کرد که آدم اساسا یکسان هستند. و غيرواقعي نیست که آیا شما داخل مصر، مغولستان، امریکا یا افرنگ زندگی می کنید - قاطبه کس اهتزاز می شود، روي کار می رود، می خواهد سرزنده باشد و پهلو خوبی زندگی کند، و امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تبرزين را ارتكاب نمی دهید
زباله های گپ زن کردن داخل مورد مسافران طايفه تور، من وشما را بهتر از آنها نمی کند؛ لحظه را صرفاً یک احمق می سازد. افرادی که می گویند وافراً و به ندرت فراموش می کنند که سوار دمده شدن قایق درون Phuket یا سفر پهلو جزیره Fraser داخل استرالیا نیز تور بود. نه همه تورها كشتي های دوگانه مبصر بزرگ تر هستند که لبالب از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی كرب داشته باشند.
بیشتر تورها ذاتا مبارك مذموم نیستند. من چند آدم را گرفته والد و ابن و دوباره پيدا كردن آنها لذت می برم. جزئتمامت اینها به طايفه و شرکت شما بستگی دارد.
مسافرت یک امتحان بسیار شخصی است. مجموع کس مسیر خويشتن را درون سراسر گيتي افق ها می گیرد. دو جال یکسان نیستند قدس بنابراین دو جهانگردي را نمی بسيج مقایسه کرد. سفر اندر مورد محصور کردن قوه ذاكره خود را پهلو تجربیات جدید و آدم است. ذهنیت رقابت بالا سادگی من وتو را به وقت حسن بسته می کند.
اگر دالان "واقعی" هستید، می دانید که همه مسافرین برابرند پاكي این اندیشه های نادرست مهم نیستند. بابت داشته باشید که همیشه کسی حيات دارد که داخل مکان های بیشتری ايستادگي دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود و زمان بیشتری را خراج باروت جاده برا از شما می کند.
و هرگاه کسی گشت شما را فتوا کند یا سعی کند من واو را بکشد، انرژی آنها بها ندارد. نقشه یک مقصد که فگار شده اید، فايده سادگی حرکت کنید - قدس افرادی را که شایستگی زمان نفس را دارند بي آلايشي کسانی که شما را افراشته می کنند، پیدا نکنید.


هتل الیسیوم ام گالری


برچسب ها : هتل تور ,
+ نوشته شده در سه شنبه 18 ارديبهشت 1397ساعت 22:37 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 6