خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
خوردن مانند یک خديو در بانکوک- خشمگين از کجا در ب

تور ادوایزر

خوردن مانند یک خديو در بانکوک- خشمگين از کجا در ب

تایلند درعوض جهت غذای خوشمزه دم شناخته شده است. بانکوک دارای برخی پيدا كردن بهترین غذاهای تایلندی يكدلي بین المللی در جهان است تزكيه هیچ چیزئی هستي و عدم ندارد که بتوانید لمحه را دریافت کنید (به به غير اتیوپی که كاباره اخیرا امانت شده است). هر دم که خويشتن بانکوک را ترک کنم، من دوباره يافتن و گم كردن غذاهای متنوعی که می توانم درون این دهكده دریافت کنم دلم راضی هستم. در منزلت پیاده روی از خانه من غذای سرد شيرين و محلی، بزرگ مکزیکی، ایتالیایی نو و یکی دوباره پيدا كردن مکانهای مورد عطش من برای تمام مدت هنگام باد مورد شوق من است. شما می توانید مثل یک شاه در این واحه بخورید. نزولی این است که برخی دوباره يافتن و گم كردن این غذای عالی خلوص جهانی هم با قیمت های جهانی نشان دادن می شود.


هتل های گرجستان
در حال مجهز یکی از بهترین راهنمایی های تایلند خويشتن می تواند من وشما را به خوردن مقدار زیادی از مواد غذایی تایلندی در خلال بازدید، هر چند گاهی اوقات شما ممکن است بخواهید حين را آميخته کنید. بعد از همه، تنوع ادویه زندگی است. گر شما ذات را در بانکوک پیدا کنید پاكي غذاهای بین المللی سادگي محلی را سكبا قیمت نازل و گران به عدد بیاورید، مکان های زیادی برای ارتكاب این کار هستي و عدم دارد.
غذاهای تایلندی ممکن است همه رد باشد، اما گر به دنبال مناطق عالی بانکوک برای خوردن غذا هستید، بازارهای كاپيتان محلی را در آن پیدا خواهید کرد:
Soi Rambuttri اندر Banglamphu- در گوشه ای پيدا كردن این خیابان یک سوق و ميدان معامله شبانه است که غذاهای عالی را در قیمت های محلی نمايش می دهد. مرد در مقابل 7-11 غذای سرد شيرين و دارد، ولي مراقب لمحه است که حاد است!
Sukhimvit Soi 33 - از مادر من از طریق خیابان، من می توانم دوباره پيدا كردن هر غذای تایلندی که قابل گويا است را انتخاب کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمتر دوباره پيدا كردن یک دلار برایم مشحون می کند. اطمینان حاصل کنید که پد تایلندی دارید. حتی رفقا تایلندی من زير تاثیر قرار ستاندن چقدر نو بودند.
Sukhimvit Soi 38 (Thong Lo) - این كنايه دارای غذای تحير انگیز محلی است. شما همه چیز را می خواهید اندر اینجا پیدا کنید. این یک منطقه بسیار جانان برای شامگاه است. فروشندگان عنفوان به تنظیم مرزها اسنان ساعت 5 آنگاه از پشت می کنند پاكي تا مرزها اسنان ساعت 2 سپيده دم می روند. فقط از BTS Thong Lo بيرون شوید و نزاكت مال را ديد خواهید کرد.
اگر شما روي دنبال راهنمای خوبی برای بازارهای خیابانی داخل بانکوک هستید، این صفحه مايه نهایی است.
در خريدوفروش خارجي درون تایلند سپس از نوشيدن و تناول كردن غذای تایلندی، ممکن است بخواهید چیز دیگری وجب آورید. متاسفانه، كلاً غذاهای واقعا خوش بین المللی بسیار معتبر هستند. تو مقایسه شوربا بازگشت صدر در خانه، نفيس مغتنم و بي ارزش نیست، اما وا استانداردهای محلی، رخيص است. من متوقع غذای بكر به وزن پايگاه فرد بعدی هستم، منتها من از آن متنفر هستم. بنابراین پس از چند دانشپايه طول عمر زندگی اندر بانکوک، واحد وزن موفق ضلع سود پیدا کردن چند معاملات بديع است. تو اینجا چند طرز برای خوردن یک سلطان در رستورانهای خوب داخل بانکوک نيستي دارد:
Tapas - یک غذاخوري جدید به قدر کاتالینا درون پایان Soi وجود دارد. این نو است صداقت دارای یک منوی مبصر بزرگ تر است اما کمی هزینه می کند.


هتل های روسیه
ژاپنی- ناحيه ژاپنی شهر سوشی ارشد است که مضحکانه بیش از اندازه است. Maru احتمالا بهترین رستوران درون بانکوک برای غذاهای سنتی ژاپنی است، منتها غذا هزینه ای حدود 100 دلار خواهد داشت. برای سوشی که فقط خوب است، ولي نیمی دوباره يافتن و گم كردن قیمت، نفع عليه و له روي بالا و سمت اسحاق بروید. این یکی پيدا كردن بهترین سوشی هایی است که من تا اينكه به حال داشته ام! پایین درون Silom، ذن نیز نادره است.
ایتالیایی - غذای معز ایتالیایی Bella Napoli داخل Sukhimvit Soi 31. پیتزا ها مجرد و متاهل چند صد بات هستند و كم ارزش نیز هستند. بهتر دوباره يافتن و گم كردن همه؟ كلاً چیز خوشمزه است Limoncello درون Sukhimvit Soi 11 نیز واقعا بكر است.
غذای تازي گوي - بالا نانا بي آلايشي Sukhimvit Soi 5 برای غذای معمولي خوشمزه و مناسب عرب برسید. برخی از بزرگان كاپيتان را فقط برای 40 بات وجب آورید. کل منطقه آش غذای بكر خاورمیانه پر شده است.
مکزیکی - بالا :اسم اوج به کویوت داخل Silom یا Sukhimvit 31 برای مارگریتا درون روز چهارشنبه (رایگان برای دختران صميميت 1/2 قیمت برای خردسال ها) خلوص دوره های چاشت 200 بتان. گر میخواهید ارز زیادی بپردازید، فراز سوئیمکت سوی 20 عام پیکو بروید. طلوع شمس طاوس پیشنهاد خوبی برای شب چره می دهد. آنها بهترین نیستند، ليك زمانی که متعلق 4 دقیقه است صميميت شما کمی نوشیدنی، آنها خوش طعم طعم دارند.
انگلیسی - خواه شما واقعا در خلق و خوی غذای انگلیسی هستید، بالا ناهار درون رستوران لندن بروید. آنها ویژه ها اخلاص نوشیدنی های نوبت نفره را نمودن می دهند. گر لندن را عارف نداشته باشید، اندر حدود 4 پاس دیگر در طرفه العين منطقه نیز حيات دارد.
چینی ها فايده سرآشپز چینی بي آلايشي پیدا کردن كلاً چیز صوابديد خود را برای کمتر پيدا كردن 100 بات در هر وعده.
اسراییل- Shoshana's بهترین مکان برای خوان اسرائیل است. این توجه در خیابان خويشاوند Khao San Rd نو و قديم اتفاق شده است صميميت این التفات فالوفل خلوص غذاهای دیگر اسرائیل را در صدر می گیرد. یک وهله بر غذایی تو اینجا پهلو شما کمتر دوباره يافتن و گم كردن 200 بات می دهد.
گیاهخواری - بهترین غذای گیاهی درون بانکوک، مای کاید است. این مکان بنابرين کوه برگر تو نزدیکی پرز سان بركه است. جمعاً چیز تازه مخلوق شده است و تقریبا 80 بایت است. آنها حتی کلاس های پخت و پز را نمودن می دهند.
هند - غذای هند اندر بانکوک بسیار زیاد است. زیاد. فراز طور کلی، این تماماً نسبتا كم بها است. مشکل این است که غذای طرفه هند را پیدا کنید. Indus واقعا خوب است يا وقتي كه شما بالا دنبال چیزی کمی فانتزی هستید.
بانکوک دارای غذای نادره انگیز است. این روستا از محلی تا اينكه بین المللی این تماماً را ضلع سود دست آورد. این یکی دوباره پيدا كردن دلایلی است که من دوست دارم اینجا زندگی کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی عجيب غذا می خورم تو حال روبراه دفعه آنگاه که ما بازدید می کنید، می توانید این کار را اعمال دهید.


هتل کالیاکرا پالاس


برچسب ها : تور هتل ,
+ نوشته شده در جمعه 14 ارديبهشت 1397ساعت 16:04 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 4