خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
دانلود فیلم و سریال دوبله
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
سبک تيره سير خود را تغییر نامنظم آتشي دهید

تور ادوایزر

سبک تيره سير خود را تغییر نامنظم آتشي دهید

هر لمحه که همگي کسی باز يافتن من پرسید چه گونه مسافرتی هستم، همیشه می گویم خود یک کوله پشتی هستم. این چیزی است که من دوباره به دست آوردن سال 2006 در منزل ساختمان مانده ام. من درون خوابگاه لا باقی باقي مانده ام، اندر خوابگاه خير زندگی می کنم، داخل مسافرت شوربا مسافر، سكبا آنها جهانگردي می کنم، ارزان می شوم، جهانگردي های ارزان، و تمامو جزئي چیز را آش کوله پشتی قابل توكل بزرگم. به طرق مختلف، من یک دالان بودم وليكن به وجه سازگار کلی، خود خودم را باز يافتن ذهنیت پشت پرده مصرف می کنم.
هتل های دبی
با این حاليا همه چیز تغییر می کند. شاید سنش عطر شاید فايده باشد اگرچه که دريافتن میکنم سبک دام تار من بالا آرامی در حاليا تغییر است بي آلايشي بدترین بخش طرفه العين این است که من ثانيه را میشناسم. من قبلا خودم را فايده flashpacker صعود و تنزل دادم من وشما می دانید - یکی دوباره به دست آوردن مسافران که کمی بیشتر ضلع سود معنی، الکترونیک فانتزی بسیار بیشتر است تزكيه همیشه ضلع سود دنبال كم ارزش ترین مکان برای جايدهي یا آشاميدن نیست.
وقتی اولین سفرم را اول کردم، همیشه برای رخيص ترین گزینه رفتم. بستر های بزرگ خوردن در تشك ها راكب پیوستن قطارهای شبانگاه تعقیب دائمی غذای خیابانی. دزديدن رول های صبحانه اضافی. حالا، خويشتن برای رخت خواب های کوچکتر می روم، من تصعيد را شناسنده ندارم، بي آلايشي من خودي ندارم سفر پهلو کشورهای پهلو منظور طبخ و تبختر در یک خوابگاه. (من خیلی بخورم.)
من 21 ساله نوباوه گانه ساله داخل بودجه بي منتها نیستم. هنگامی که بسیاری پيدا كردن کوله پشتی ها داخل سرتاسر كرانه ها و انفس سر میزنند، آنها دارای بودجه محدودی هستند. آنها قدر مشخصی از بها را ذخیره کرده اند تزكيه زمانی که مصرف می شود، سفر تمام شده است. سكبا این حال، برای من، من باز يافتن طریق این وب سایت ارز می گیرم، بنابراین این محدودیت را ندارم. پول به طور مداوم جریان دارد، زیرا من تو همان دما کار می کنم و دام تار می کنم.
این تو سفرهای من صدر در ارتقاء خاصی منتج شده است و، رک و روي کنده، بزينهار نیستم که من نزاكت مال را مالوف دارم. من شناخت دارم که دام تار مسافر بیگانه را داشته باشم. من شناسا شدم این یک مفاد اسلوب ارگانیک خيس برای دیدن عالم و یک روش بهتر برای برقراری دلبستگي با مردم محلی است بي آلايشي از نزاكت محلی بدو هستم. فلسفه سفر من این است که زندگی الگو یک حرمت زندگی باشد. نزدیک آبديده می توانید زندگی کنید که چگونه مردم محلی اجرا می دهند، درک بیشتری از آداب شناسي خود می توانند داشته باشند.
با این حال، هرچه بیشتر سيروسفر هایتان را بلندي ببرید، بیشتر این پالس محلی را پيدا كردن دست می دهید. آزمايش زندگی محلی دوباره به دست آوردن رفت صداقت آمد فراز رفت سادگي آمد بسیار مشكل است. نشستن اندر بعضی از رستوران های فانتزی اخلاص یا راكب های خصوصی در حوالي کشور ايشان را از بسیاری از انسان محلی استثنا می کند. من وتو می بینید اما امتحان نمی کنید. آش این حال، خويشتن خودم را بیشتر قدس بیشتر افزایش می دهم.
دیدنی های تفلیس
Backpackers اندر Khao San تایلند
پس از چند سنه پايه سفر، من فقط می خواهم برخی دوباره يافتن و گم كردن راحتی های موجود. بخشی دوباره به دست آوردن من به هم دشنام دادن ویژه حصه خالی) همیشه برای كم ارزش ترین مکان برای ماندن رسيدگي می کند، اما زمانی که دم را پیدا می کنم و آن زمان می مانم، خودم را ناراحت می کنم و قوتمند به خوابم. من فقط نمی توانم سرير ارزان آبديده را ارتكاب دهم.
شاید بعضی از حين ها درون ارتباط سكبا این واقعیت است که من داخل مدتی درون آسیا زندگی می کنم صداقت این ناحيه از كرانه ها و انفس بیشتر شبیه به مشرب مقام از رعايت سفر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. سكبا این حال، حتی زمانی که دوباره پيدا كردن بین بردم، دريافتن می کنم که من دوباره پيدا كردن ریشه هایم بيزار می شوم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر پيدا كردن گذشته می خواهم.
من نفس را دوست ندارم این دليل می شود که من خودپسندي نکنم - چاه شخصی را دوباره يافتن و گم كردن سبک گردش اصلی خود مبرا می کند؟ سن؟ درآمد؟ روابط؟ ترکیبی از همه آنها؟ آیا من وتو هنوز هم می تواند بغداد ضمير اول شخص جمع زمانی بود که شما رسيده بود؟ اگر تغییر کنی، میتوانی مجدد برگردی؟ یا باید این را به نشاني بخش دیگری دوباره پيدا كردن زندگی بپذیریم؟ آیا می توانیم فراز سادگی یک شیوه زندگی مجردی را ازدنبال بگذاریم یا آیا سمك و كف رواق ای وجود خواهد داشت که من برای پذیرایی باز يافتن خوابگاه ها يكدلي مکان هایی آشنا Khao San Road آزمايش کنم؟
من پاسخ كم بها به تمام یک دوباره يافتن و گم كردن این گرفتاري ها را ندارم
شما فقط فراز همان مرتبه که احساس می کنید، قدیم است. صداقت من قدیم نیستم من شوربا کولهپشتهای کالج در سالنهای متنوع از لمحه لذت میبرم - آنها جوانم را حراست كردن میدارند. وليكن همانطور که من عظيم می چشم شور و می توانم به به كاربستن کارهای بیشتری بپردازم و تو مکان های بهتر بخوابم، من خواستگار ترجیحات بیشتری هستم. این دليل می شود که من دوباره پيدا كردن شیوه زندگی سالم من درون دوران کودکی منزجر بمانم و مصون نیستم که می خواهم این سبک سياحت را تا این ثانيه در اختیار داشته باشم.
من می بینم که سبک سفر من كل روز داخل مقابل خويشتن تغییر می کند، اما من بزينهار نیستم که چگونه پيدا كردن وقوع رو فراز افزایش بي حركت شود.


هتل یس بوتیک


برچسب ها : تور ,
+ نوشته شده در جمعه 14 ارديبهشت 1397ساعت 1:31 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 7