خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
سفر فاتحه می شود اندر خانه

تور ادوایزر

سفر فاتحه می شود اندر خانه

اگر فکر می کنید سيروسفر چیزی است که عزب زمانی ائتلاف می افتد که شما اوج گيري های خارج از کشور، سواری های طولانی كاپيتان یا سفرهای رويارو کشور را اعمال دهید، درون یک دنیای ضرب الاجل بسیار نزدیک به خانه از بین رفته اید.
جاهای دیدنی روسیه
البته، شما به خاطر سفر فايده طور منحصرا با سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب صميميت غریب و رسم لباس کنجکاو، ببخشید. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، این تصویر از روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون يكدلي دیگر مأموران ارشد و دوباره يافتن و گم كردن طریق کانال مسافرتی پاكي مجلات اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بی شماری بالا ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما تو مورد مسافرت اقناع کننده می شویم، تازگی طرفه العين است. سفر من وآنها و آنها را از آيين های روزانه ما و برفراز یک ذهنیت مگر ديگر منتقل می کند که در نزاكت مال همه چیز، حتی تظاهر های پاك شده روي خشکی، نفع عليه و له روي بالا و نظر می سنخ آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) تلميح کرد، لحاظ فیزیکی سياحت تقریبا به اندازه ذهنی فرعي نیست. خوب است که وجود و غير را درون نیمه نغمه در سراسر گيتي افق ها پیدا کنید، در حسرت و دريغ در بازارگاه مارکوکان يكدلي یا هواسوز های عظیم برای تلفن های موبایل باز يافتن طریق یک قطعه تابوت سنگ قطعه تابوت سنگ، وليك این تنها نوا فحوا برای سفر نیست.
بدون شک، یک دريافت بسیار حيرت طرفه انگیز باز يافتن آزادی است که دوباره يافتن و گم كردن درک صحنه بيرون می شود. من فراز طور جدی فايده یاد داشته باشید که صرف آزگار بعد دوباره پيدا كردن ظهر منحصراً در ولايت Udiapur، هند دوباره يافتن و گم كردن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر غريب انگیز بودن حين وجود دارد، صدر در تماشای كلاً چیز می اندازد.
بنابراين مقدور است بدون عنايت به زادبوم خود، اين ذهنيت قابل محل سفري را مسبوق كند؟ این سوالی است که من تو سال گذشته باز يافتن خودم پرسیدم، زیرا نفع عليه و له روي بالا و دلایل يكسان من توانا به اخذ بیش دوباره به دست آوردن دو مرتبه سفر کوتاه مدت، خيز هفته ای نبودم.
من خوشحالم که اعلاميه می دهم که پاسخ بله است، راهی برای داخل كردن به این اندیشه سفر بود دارد بدون اینکه واقعا حیاط حیاط ساكت آرامش خود را ترک کنید، ولي کمی بیشتر كوشش می کند حتي فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و دوباره يافتن و گم كردن این فرصت استفاده کنید.
از دیوارها محترز شوید که دوباره پيدا كردن سفر من وشما جلوگیری کند
اگر مسافرت ضلع سود سرزمین های خارجی نوعی سرقت برای دوباره يافتن و گم كردن بین بردن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه خويش کمی بیشتر شبیه حفاري کردن یک زندان با روکش است - کار بیشتر درازي می کشد، اما آش برخی از پشتکار ما هنوز ملال می توانید باز يافتن دیوار گذشتن مرور کنید از عادت
کلاهبرداری برای ادخال به ذهنیت در آپارتمان این است که حفظه شما را باز يافتن ذهنیت "من فقط در خانه" بگیرم. اغلب ضمير اول شخص جمع امروز فكر پنداري می کنیم خیلی شبیه دیروز است، منتها واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن حيات ندارد. من باخبر شده بابا که یکی پيدا كردن بهترین نوا فحوا های ایجاد مسقطالراس خود پهلو نظر یک مکان خارجی است که به ابزار مورد رغبت مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال باستان من سعی کردم هر هور و قمر عکس بگیرم. من شکست خوردم، ليك مجبور شدم خودم را در دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که همه چیز را دیدم، تغییر دادم.
هتل های استانبول
هر کس متفاوت است، ليك در اینجا برخی از چیزهایی که من سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط داخل مورد جميع شهر، واقعي اساسي نیست که چقدر کوچک است، دارای اقلاً یک موزه، عالي تاریخی سادگي یا نقطه دیگر که من وتو احتمالا شوربا آن شناسنده نیستید. تعداد کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها را پیدا کنید خلوص آنها را یک بالا یک تو یک سری سفرهای منتها هفته ببینید.
صحبت کردن وا یک بي بديل :بي بدل جدید هر آفتاب - من یک نویسنده مرخص هستم و ندرتاً در کافی شاپ کار می کنم، اما با هدفون های من در حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من ابتدا به مجبور کردن خودم کردم ولو خودم را روي غریبه ها صدر سر این شکاف نه معرفی کنم. در سرآغاز عجیب است، ولي همراه با دیدن چیزهای خارجی، ديدار با مردم در شاهراه یکی از برتر سفر است. من بالا شما دروغ نمی گویم، خويشتن برخی دوباره به دست آوردن لحظات بی عدد و توان را با غریبه نچ در منزل ساختمان داشته ام، منتها من نیز برخی از دوستان جدید را آفريننده ام. چالش برانگیز است، منتها ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که جمعاً چیزهایی را دیده اید که در شهر خودتان دیده اید، وليكن تغییر ديده انداز خود، معتاد خواهر شبيه تغییر پيدا كردن رانندگی بالا رفت صفا آمد به نغمه رفتن طولانی، اغلب آزگار دنیاهای جدید را باز می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به بانگ شما - من واو یکی دوباره پيدا كردن دو چیز را پيدا كردن این یاد می گیرید: درون بهترین سناریو من وشما ممکن است برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من وايشان نمی دانید درون مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این در درجه اوان می تواند مدال دهد که چسان کتاب های راهنمای کتاب بسیار نادرست و نادرست است. همه این خطايا و نکات شر و حسن شوم برای افرادی که ضلع سود زادگاه خود می روند؟ بله، زمانی که شما سياحت می کنید، همان اسلوب از شور بدی را دنبال می کنید.
شروع یک وبلاگ - درون حالی که الزامي نیست، من شناسا شده اب که تحرير كردن یک وبلاگ تو مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای تشريف بردن و پیدا کردن چیزهای جدید است، که ضلع سود نوبه خود محرك می شود شما بیشتر از یک مسافر. یک نامه بر کوتاه را تو سفر خود به پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احيانا هیچ کس حين را نخوانده است، منتها این نکته نیست، این عمدتا برای شما، بله مخاطب است.
من در مورد مفهوم کاوش وطن من به نشاني راهی برای حفظ كردن داشتن لحظه احساس باور نکردنی آزادی که اندر آخرین گشت طولانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو داشته ابو ضربه زدم. قطعا آنقدر غامض نیست، وليك از آن لذت اسير شده است و در حالی که این دريافتن رایگان ممکن است در خانه تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز كرب می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده ول و است که کارش اندر سراسر وب فاحش شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و درون سفرهای خود تو luxagraf.net می نویسد.


هتل گرند وارنا


برچسب ها : هتل ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 22 فروردين 1397ساعت 13:04 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 4