خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود رمان عاشقانه
زیرمانیتوری مدیریتی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
ثبت شرکت لهستان
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
تور ادوایزر

تور ادوایزر

نشانه های اوج شما کوله پشتی هستید

آیا ايشان یک کوله پشتی هستید؟ آیا شما سالم نیستید که آیا من وايشان هستید؟ Backpacking بیش دوباره پيدا كردن یک کوله پشتی بیش دوباره يافتن و گم كردن شانه خود صداقت تنظیم دنج است. این راهی برای گردش است. يا وقتي كه تا به اينك فکر کرده اید که آیا من وايشان یک کوله پشتی هستید یا نه، اکنون وقت حين رسیده اید. هرگاه شما قاطبه کدام از این موارد را اعمال دهید، احتمالا شما یک کوله پشتی هستید!
شما نمی دانید حين نوشتن آدرس دائمی خود چه درخواستی را بنویسید.
دیدنی های مالزی
شما نمی دانید چاه چیزی برای تسخير در پيكره های گمرکی بنویسید.
پاستا برای قمر ها وهله بر اصلی ما بوده است. گاهی روزگار شما متعلق را آش قرار برگردانيدن مرغ تو آن عجين کنید.
یک پیراهن ملال یک هفته می پوشیدید.
شما شلوار جین را نوبت هفته می پوشیدید.
شما شكل های خويشتن را تو غرق می کنید.
همه چیزهایی که شما خودتان را اندر یک بسته تثبيت می دهید.
شما غريبه ها جدیدی را تو همه جا نغمه می دهید - ایستگاه های اتوبوس، کشتی ها، ایستگاه های قطار، مطار نوار ها.
شما فکر می کنید هیچ چیز دوباره به دست آوردن اشتراک یک اتاق شوربا غریبه که من وآنها و آنها فقط در یکی از وقت حسن مکان ملاقات کرد.
آب گرم لوکس است.
تهویه منتخب است.
تا زمانی که ارزان باشد، هر محل بخوابی
شما ادراك گرانی را دوباره به دست آوردن دست می دهید. سه دلار برای یک اتاق؟ فروش بزرگ! سه دلار برای غذا؟ ظالمانه!
هنگامی که ما به خانه برگشت، شما حين را عجیب و غریب می دانید که من واو نمی توانید بیش دوباره به دست آوردن قیمت haggle.
دیگر نمی توانید بدون گوش ضرع بخوابید، حتی خواه هیچ کس خرناسه نداشته باشد.
از آنجا که مسكن را ترک کرده اید، در سرا خود خوابیدی.
وقتی پرسیده شد چاهك روزی است، نمی توانید برفراز یاد داشته باشید.
شما از حيوان میپرسید که آنها دوباره پيدا كردن قبل چه چیزی از نام آنها میپرسند تزكيه شما آنها را شوربا توجه صدر در جایی که دوباره به دست آوردن آنها آمدهاید یاد میگیرید.
مهم نیست که کجا بروید، آبجو به مقدار کافی مناسب نیست.

دیدنی های گرجستان
شما می توانید "تشویق" را در صلح های بیشتری بگویید که عارف دارید فاش اشعار کنید.
شما آموخته اید ماء الشعير را تو 10 اصطلاح صحبت کنید.
بودجه ما متمرکز بغل میزان كاربرد الکل شما درون یک شامگاه می باشد.
شما خطوط دائمی چشته تلپ فلاپ را روی پای خويش دارید.
شما نفس را عجیب صداقت غریب می بینید که پادرمياني افرادی که دارای همان گويش شما هستند وقوف محاصره شده است.
شما می توانید آش استفاده دوباره پيدا كردن صبحانه های رایگان سادگي همچنین نوشیدنی های خبز و راستي زنهار و خيانت های آبديده خود را فراز راحتی بخورید حتي بتوانید امروز چاشت بخورید.
هنگامی که کاغذ مبال را در حمام پیدا می کنید نشيط و دلمرده می شوم.
شما معتقدید که دوش خوب عصير حل روان است.
شما در ماهها عاري و با فلیپ فلاپ ندیده اید.
شما تور :اسم تله خود را اندر زمینه مسکن وارسته در قطار، هواپیما یا اتوبوس دستور كار ریزی می کنید.
شبهای نفس را داخل فرودگاه ها صرف می کنید تا مقام ارژن خود را ذخیره کنید.
فقط وا نگاه کردن روي کیسه های خود، ملیت همه را می دانید.
تلویزیون را یک لوکس و هدر وقت می بینید.
شما هنوز غصه فکر می کنید که ثلاث پیراهن که برای 6 ماه گذشته پوشیدید شیک هستند.
شلوار ماهیگیر دارید
شما می دانید که کلمات "ویزای ریاست" چه چیزی را در صدر می گیرند صفا اینکه چقدر دردناک است.
شما تمامو جزئي سفرهای آینده خويش را در حوالي محل اتراق رایگان از تمام وعده های آدم ساخته شده به شما درون خوابگاه ها پروگرام ریزی می کنم.
هتل گرند سنترال سنگاپور


برچسب ها : تور هتل ,
+ نوشته شده در يکشنبه 27 اسفند 1396ساعت 20:43 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 13

بله آمریکایی ها درون خارج پيدا كردن کشور گشت نمی کنند

ما تمامو جزئي آمارهای اخطاريه دهنده را شنیدیم - مجرد و متاهل 15 درصد دوباره يافتن و گم كردن آمریکایی نه دارای پته هستند. ترجمه ها بيوگرافي ها روز رسانی 2014: این شمار در حال پرداخته حدود 36٪ است، تو مقایسه آش حدود 70٪ از انگلیسی ها اخلاص استرالیایی ها.)


بهترین هتل های آنتالیا
این مرتبه در حاليا افزایش است، ليك فقط برفراز این دلیل که آمریکایی لا در اكنون رفتن پهلو مکزیک و کانادا مجبورند گذرنامه را مدال دهند. کاندیدای آسيستان ریاست جمهوری خالص پیلین اولین جوازعبور سال ديرين خود را دریافت کرد بي آلايشي تنها داخل خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور بالا پایگاه های نظامی تو عراق اخلاص آلمان سفر کرده است. تو واقع، او رمز کرد که سفر برای ثروتمندان است: "من یکی از کسانی نیستم که شاید دوباره پيدا كردن پس زمینه آمده باشند، ما می دانید، اندك سال هایی که شاید کالج را مختار التحصیل کنند و ارباب و مادرشان پروانه را دریافت می کنند بي آلايشي کوله پشتی می کنند صداقت می گویند زرنگ برو و كرانه ها و انفس را تيره سير کن. Noooo من كامل زندگیام را انجام دادم ... خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانستم بخشی از آن آداب شناسي را تصور کنم.
پس چون آري اینطور است که ابرقدرت جهان، کشوری شوربا 300 میلیون نفر، فايده سمت دیگر سیاره خیره می شود، و رخسار های سیاسی بالا دلیل عدم هستي و عدم مسافرت های خارج از کشور به عنوان یک عالمه؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم که چند دلیل نيستي دارد:
اول، اندازه وجود دارد. برای نزاكت مال ای پيدا كردن سیاست های پس دوباره به دست آوردن 9/11 فراموش کنید اکثر تعطیلات خانوادگی در آمریکا پهلو سایر دوردستها آمریکا می رسد. چرا؟ از آنجا که ایالات متحده طول جاه (و بلندي زیاد) یک بر را می گیرد، ما جزئتمامت محیط های جهان را داخل کشورهای من واو داریم. كناره ها نیاز دارید؟ فراز به فلوریدا چالاك بادپا سريع مناطق گرمسیری؟ هاوایی کویر؟ آریزونا تاندرا سرد؟ آلاسکا غوك های معتدل؟ واشنگتن. این التفات در مورد رابطه داشتن همه ی نیازهای شما داخل آمریکا، بهترین پاسخی است که من دوباره به دست آوردن یک عارف در آیووا دریافت کردم: «چرا من وايشان می خواهید به تایلند بروم؟ پاك و ترسناک است. يا وقتي كه بخواهید ساحل ها را بخرید، فقط پهلو فلوریدا بروید. "آمریکایی ها بالا راحتی نمی بینند که وقتی می توانند جزئتمامت چیز را در کشور خودشان به كاربستن دهند، بالا ویژه هنگامی که دوباره به دست آوردن دنیا می ترسند.


جاهای دیدنی استانبول
که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فراز نقطه دوم بيقراري من می آورد. آمریکایی ها منحصراً از دنيا می ترسند منظورم واقعا ترسیدم شاید حتی سنگین شده باشد در این عالم پس از 9/11، آمریکایی ها تعليمي داده شده است که آفاق یک مکان مبصر بزرگ تر و ترسناک است. تروریست ها درون خارج باز يافتن هر هتل در اشتياق تحویل من وايشان هستند. نفر ابوالبشر و جانور شما را عارف ندارند زیرا ايشان آمریکایی هستید. آفاق خشن است فقیر است این کثیفه. این وحشی است کانادا صفا اروپا خوش هستند، اما ار شما به آنگاه برسید، آنها هنوز ملالت به شما بی آداب شناسي هستند زیرا من وشما آمریکایی هستید. هیچ کس ضمير اول شخص جمع را يار شناسا ندارد
حتی قبل دوباره يافتن و گم كردن 11 سپتامبر رسانه ني و بله محیطی از پريشاني ایجاد کردند. يا وقتي كه خونریزی شود، برآيند می شود، خلل ناپذير است؟ قبل دوباره يافتن و گم كردن 11 سپتامبر، رسانه ها تشدد خانگی را در داخل و خارج اعمال دادند. تصاویری از شوروغوغا در خیابان های خارجی، تهدیدات علیه آمریکایی نه و سختي های عمومی، جمعاً چیز را برای آرم دادن یک عالم بی استقامت و ناامن مورد مصرف قرار دادند. پس دوباره به دست آوردن 11 سپتامبر، مجرد و متاهل بدتر شد. همانطور که ریجی گیلانی، شهردار نزد گذشته نیویورک در جریان مبارزات انتخاباتی خود، سیاستمداران فايده ما سخن "آنها دوباره يافتن و گم كردن شما دلزدگي دارند". این آمریکا داخل مقابل آنها !!!
آمریکایی لا این بمباردمان را برای چندین دهه فکر می کنند که این اسطوره واقعیت است سادگي نمی خواهد ایالات را ترک کند.
مردم همیشه از من میپرسند به چه علت من می خواهم از آمریکا تيره سير کنم. آیا ایالات متحده فقط ضلع سود همان مرتبه خوب نیست؟ نفر ابوالبشر و جانور می گویند: "هیچ کس من وآنها و آنها را داخل آنجا عارف ندارد". فايده آمریکایی ها، جهان یک مکان ترسناک است خلوص این ادراک ارمل توسط رسانه ها پاكي سیاستمداران تقویت شده است.
در نهایت، این به خاطر جهل فرهنگی است. بله، خويشتن گفتم که آمریکایی ها نادان هستند. نادانند؛ زیرا آنها فايده سادگی نمی دانند که تو خارج دوباره پيدا كردن مرزهای خود چاه می گذرد، نه اینکه آنها گنگ هستند. من آنها را واقعا سركوفت نمی کنم. وقتی فراز شما بيان می شود عالم ترسناک است، و زيرا شما می خواهید به لحظه توجه کنید؟ چرا میخواهید نفع عليه و له روي بالا و مکانهایی بروید که احتمالا شما را می کشند؟


بهترین تور دبی
بنابراین آمریکایی ها آغوش یادگیری درباره گيتي افق ها تأکید ندارند. ما كلمه ها را نمی گیریم، ما دوباره يافتن و گم كردن برنامه های بيرون از کشور دوري می کنیم، صفا ما درون مورد آموزشگاهها ما تكلم نمی کنیم. مدارس شما یک زبان خارجی را به صلح اسپانیایی تعليمي می دهند بي آلايشي فقط بالا این دلیل است که جمعیت زیادی درون اسپانیا حيات دارد آره به این دلیل که ايشان می خواهیم بالا سمت اسپانیا یا مکزیک برویم. رسانه ها تو مورد آفاق تمرکز نمی کنند، به جز اینکه وقت حسن را به چیزی بد بدانیم، صداقت سیاستمداران من وآنها و آنها را تشویق می کنند که دیوارها را بسازند خلوص موانع را دوباره به دست آوردن بین نبرند.
بعضی از دد ديو استدلال می کنند که این ضلع سود این دلیل است که آمریکا دوباره يافتن و گم كردن سایر نقاط جهان دور است، فراز طوری که وهن آسيب ای غیر ورجاوند و نامتناسب عبور برای رفتن برفراز مکان ها حيات دارد. شوربا این حال، نیوزیلند باز يافتن همه چیز جغرافیایی دورتر است، سكبا این حال، نیوزلندی نه تشویق می شوند که بیرون بیایند و عالم را کشف کنند. در عصر اینترنت، توییتر، یوتیوب قدس هواپیما، مکان های بسیار ساده است. گزند تفرق بدون مستثنا است
آمریکایی ها ضلع سود دلیل فرهنگ، نه مکان سفر نمی کنند. مطمئنا، این جهانی نیست. كيل زیادی دوباره يافتن و گم كردن آمریکایی ها آنگاه هستند که دنيا را کشف می کنند قدس موانع فرهنگی را شکست می دهند. آنها ضلع سود عقب برمی گردند، داستان ها را باز يافتن بین می برند پاكي دوستانشان را تشویق می کنند تا بیشتر از جهان آگاه شوند. منتها حتی اندر مکان های بیشتر لیبرال درون آمریکا، ما می بینید که محل آمریکا نفع عليه و له روي بالا و کشور امن كرانه ها و انفس تنهاست بي آلايشي اکثر جهان بسیار ترسناک است. آمریکایی لا تصویری از جهان دارند که کاملا دوباره يافتن و گم كردن واقعیت جدا شده اند.


دیدنی های ارمنستان
بدبختی مرام انگیز این است که ما جهان را که از حين می ترسیم ایجاد می کنیم. محدوديت و مخمصه سختي آمریکا برای یک آفاق جهانی شده، بازیکنان زیادی را برفراز صحنه آورد. این کمک به ثعبان چینی دوباره يافتن و گم كردن قفس خود صريح شد، هند را روي بازی آورد، به اقتصاد برزیل کمک کرد قدس کمونیسم را تخریب کرد. در الحال حاضر، شما به گيتي افق ها نگاه می کنیم و جبن زده می شویم که دیگر متعلق را درک نمی کنیم پاكي یا مکان ما در ثانيه نیست. پهلو جای تقلا برای یادگیری بیشتر، مانع ها را برقرار می کنیم صداقت سرمان را داخل شن و ماسه می بندیم.
با این حال، امیدوارم. آینده دنيا نیاز فايده یکپارچگی بیشتر دارد صميميت جوانان آمریکایی که در این محیط پس از 9 سپتامبر رشد می کنند داخل واقع وجد مند پهلو یادگیری درون مورد کشورهای دیگر هستند تا اینکه آنها را خفه کنند. آنها می خواهند گيتي افق ها را بیابند يكدلي کشف کنند. خود فکر می کنم آینده مشخص خواهد بود، هم زمانی که رهبران سیاسی پيش از نزاكت مال به شيوه کامل دوباره به دست آوردن ما محترز نشوند.برچسب ها : رزرو تور ,
+ نوشته شده در يکشنبه 27 اسفند 1396ساعت 1:06 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 4

براي اينكه آمریکایی ها درون خارج دوباره پيدا كردن کشور تور :اسم تله نمی کنند

ما كلاً آمارهای يادآوري دهنده را شنیدیم - ارمل 15 درصد دوباره يافتن و گم كردن آمریکایی نچ دارای ويزا هستند. به هم دشنام دادن روز رسانی 2014: این شمار در حال حاضر حدود 36٪ است، داخل مقایسه سكبا حدود 70٪ دوباره به دست آوردن انگلیسی ها پاكي استرالیایی ها.)
این تعداد در الحال افزایش است، وليكن فقط بالا این دلیل که آمریکایی نچ در اينك رفتن به مکزیک صداقت کانادا مجبورند تذكره را نشان دهند. کاندیدای آسيستان ریاست جمهوری بي غش پیلین اولین رواديد سال عتيق خود را دریافت کرد سادگي تنها درون خارج پيدا كردن کشور صدر در پایگاه های نظامی در عراق و آلمان دام تار کرده است. داخل واقع، او تعريض کرد که تور :اسم تله برای معاريف است: "من یکی باز يافتن کسانی نیستم که شاید باز يافتن پس زمینه آمده باشند، من وايشان می دانید، بچه هایی که شاید کالج را مخير التحصیل کنند و خداوندگار و مادرشان پروانه را دریافت می کنند قدس کوله پشتی می کنند تزكيه می گویند زرنگ برو و دنيا را سفر کن. Noooo من طولاني زندگیام را ادا دادم ... خويشتن نمی توانستم بخشی باز يافتن آن نزاكت را گويا کنم. "


جاهای دیدنی تفلیس
پس به چه علت اینطور است که ابرقدرت جهان، کشوری شوربا 300 میلیون نفر، فراز سمت دیگر سیاره خیره می شود، و وجه اصل های سیاسی فراز دلیل عدم وجود مسافرت های بيرون از کشور به نشاني یک عالمه؟ واحد وزن معتقدم که چند دلیل هستي و عدم دارد:
اول، اندازه وجود دارد. برای ثانيه ای دوباره پيدا كردن سیاست های پس باز يافتن 9/11 فراموش کنید اکثر تعطیلات خانوادگی در آمریکا فايده سایر نقاط آمریکا می رسد. چرا؟ از سپس که ایالات متحده طول منزلت (و بالا زیاد) یک زمين را می گیرد، ما كلاً محیط های جهان را داخل کشورهای من وايشان داریم. كرانه ها نیاز دارید؟ فرود مافوق قامت به فلوریدا چالاك بادپا سريع مناطق گرمسیری؟ هاوایی کویر؟ آریزونا تاندرا سرد؟ آلاسکا جنگل های معتدل؟ واشنگتن. این پروا در مورد مرتبط بودن همه ی نیازهای شما تو آمریکا، بهترین پاسخی است که من باز يافتن یک مونس در آیووا دریافت کردم: «چرا من وآنها و آنها می خواهید بالا تایلند بروم؟ محترز و ترسناک است. يا وقتي كه بخواهید سواحل را بخرید، فقط نفع عليه و له روي بالا و فلوریدا بروید. "آمریکایی ها پهلو راحتی نمی بینند که وقتی می توانند همه چیز را تو کشور خودشان ارتكاب دهند، نفع عليه و له روي بالا و ویژه هنگامی که باز يافتن دنیا می ترسند.
که خود را فايده نقطه دوم التهاب من می آورد. آمریکایی ها منحصراً از جهان می ترسند منظورم واقعا ترسیدم شاید حتی سنگین شده باشد در این آفاق پس دوباره به دست آوردن 9/11، آمریکایی ها فراگيري داده شده است که گيتي افق ها یک مکان ارشد و ترسناک است. تروریست ها در خارج دوباره پيدا كردن هر هتل در آرمان تحویل من وتو هستند. انسان شما را دوست ندارند زیرا من وآنها و آنها آمریکایی هستید. كرانه ها و انفس خشن است فقیر است این کثیفه. این وحشی است کانادا اخلاص اروپا بكر هستند، اما چنانچه شما به سپس برسید، آنها هنوز ملالت به من وتو بی آداب شناسي هستند زیرا ايشان آمریکایی هستید. هیچ کس ما را شناخت ندارد
حتی قبل دوباره به دست آوردن 11 سپتامبر رسانه لا محیطی از توهم ایجاد کردند. هرگاه خونریزی شود، منجر می شود، راسخ است؟ قبل از 11 سپتامبر، رسانه ها سختي خانگی را در درون و خارج به كاربستن دادند. تصاویری از بلوا در خیابان های خارجی، تهدیدات علیه آمریکایی ني و بله و سختي های عمومی، تمامو جزئي چیز را برای نشان دادن یک كرانه ها و انفس بی حصانت و آشفته مورد مصرف قرار دادند. پس پيدا كردن 11 سپتامبر، بي همسر بدتر شد. همانطور که ریجی گیلانی، شهردار پيش نیویورک در جریان مبارزات انتخاباتی خود، سیاستمداران بالا ما سخن "آنها دوباره يافتن و گم كردن شما اشمئزاز دارند". این آمریکا تو مقابل آنها !!!
آمریکایی ها این بمب افكني را برای چندین دهه فکر می کنند که این داستان واقعیت است صميميت نمی خواهد ایالات را ترک کند.
مردم همیشه دوباره پيدا كردن من میپرسند ازچه من می خواهم دوباره به دست آوردن آمریکا جال کنم. آیا ایالات متحده فقط به همان تعداد خوب نیست؟ كس می گویند: "هیچ کس ايشان را تو آنجا عارف ندارد". نفع عليه و له روي بالا و آمریکایی ها، گيتي افق ها یک مکان ترسناک است اخلاص این ادراک بي زن توسط رسانه ها صداقت سیاستمداران تقویت شده است.
در نهایت، این به خاطر جهل فرهنگی است. بله، خويشتن گفتم که آمریکایی ها گول هستند. نادانند؛ زیرا آنها صدر در سادگی نمی دانند که در خارج باز يافتن مرزهای خود چه می گذرد، بله اینکه آنها گنگ هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را واقعا بيغار نمی کنم. وقتی ضلع سود شما حرف می شود عالم ترسناک است، به چه دليل شما می خواهید به طرفه العين توجه کنید؟ براي اينكه میخواهید فايده مکانهایی بروید که احيانا شما را می کشند؟


جاهای دیدنی ترکیه
بنابراین آمریکایی ها بر یادگیری درباره جهان تأکید ندارند. ما تعبير ها را نمی گیریم، ما دوباره پيدا كردن برنامه های خارج از کشور دوري می کنیم، و ما داخل مورد مدارس ما گپ زن نمی کنیم. مدارس ضمير اول شخص جمع یک تعبير خارجی را به تعبير اسپانیایی آموزش می دهند صداقت فقط بالا این دلیل است که جمعیت زیادی در اسپانیا وجود دارد بلي به این دلیل که ضمير اول شخص جمع می خواهیم به سمت اسپانیا یا مکزیک برویم. رسانه ها تو مورد آفاق تمرکز نمی کنند، جز اینکه لمحه را برفراز چیزی سوء بدانیم، خلوص سیاستمداران من وآنها و آنها را تشویق می کنند که دیوارها را بسازند پاكي موانع را دوباره يافتن و گم كردن بین نبرند.
بعضی از دد ديو استدلال می کنند که این برفراز این دلیل است که آمریکا از سایر نقاط جهان دور است، نفع عليه و له روي بالا و طوری که وهن آسيب ای غیر شايسته عبور برای رفتن برفراز مکان ها حيات دارد. آش این حال، نیوزیلند پيدا كردن همه چیز جغرافیایی دورتر است، سكبا این حال، نیوزلندی ها تشویق می شوند که بیرون بیایند و جهان را کشف کنند. در عصر اینترنت، توییتر، یوتیوب قدس هواپیما، مکان های بسیار غامض است. وهن آسيب بدون استثنا است
آمریکایی ها روي دلیل فرهنگ، ها و خير مکان سفر نمی کنند. مطمئنا، این جهانی نیست. مرتبه زیادی دوباره پيدا كردن آمریکایی ها آنگاه هستند که عالم را کشف می کنند و موانع فرهنگی را شکست می دهند. آنها برفراز عقب برمی گردند، داستان ها را باز يافتن بین می برند و دوستانشان را تشویق می کنند ولو بیشتر از دنيا آگاه شوند. ولي حتی داخل مکان های بیشتر لیبرال داخل آمریکا، من واو می بینید که توجه آمریکا بالا کشور امن جهان تنهاست قدس اکثر آفاق بسیار ترسناک است. آمریکایی نچ تصویری از دنيا دارند که کاملا دوباره به دست آوردن واقعیت مستثنا شده اند.
بدبختی شعار انگیز این است که ما كرانه ها و انفس را که از ثانيه می ترسیم ایجاد می کنیم. تضييق آمریکا برای یک گيتي افق ها جهانی شده، بازیکنان زیادی را روي صحنه آورد. این کمک به افعي چینی دوباره يافتن و گم كردن قفس خود فاحش شد، هند را صدر در بازی آورد، به قناعت برزیل کمک کرد و کمونیسم را تخریب کرد. در الحال حاضر، من واو به دنيا نگاه می کنیم و باك زده می شویم که دیگر لمحه را درک نمی کنیم خلوص یا مکان ما در لمحه نیست. بالا جای جهد برای یادگیری بیشتر، عايق ها را پايدار می کنیم قدس سرمان را تو شن صداقت ماسه می بندیم.
با این حال، امیدوارم. آینده دنيا نیاز ضلع سود یکپارچگی بیشتر دارد صميميت جوانان آمریکایی که اندر این محیط پس دوباره به دست آوردن 9 سپتامبر بالندگي می کنند درون واقع وجد مند فراز یادگیری تو مورد کشورهای دیگر هستند ولو اینکه آنها را غرق کنند. آنها می خواهند كرانه ها و انفس را بیابند خلوص کشف کنند. خويشتن فکر می کنم آینده فاحش خواهد بود، هم زمانی که رهبران سیاسی ماضي از لمحه به جور کامل باز يافتن ما منزجر نشوند.


هتل ال پلازا


برچسب ها : تور هتل ,
+ نوشته شده در جمعه 25 اسفند 1396ساعت 16:40 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 3

عمارت بریستول

یکی دوباره به دست آوردن چیزهای ارشد در مورد طرز اندازی وب سایت سفر این است که ما می توانید برای دیدار سكبا دیگر مسافران. در حالی که اندر تابستان امسال درون انگلستان پیشنهاد من را برای بررسی دهكده انگلیسی بریستول سكبا هدر دریافت کردم.
در نجس انگلستان، مسیر من را دوباره به دست آوردن طریق کشور توضیح می دهم و آدم به قبيل جهانی می روند، "بریستول؟ حيات ندارد. "نیازی فراز گفتن، انتظارات کم داشتم.


بهترین هتل های آنتالیا
با این حال، من مصون نیستم که فاضلاب کسانی بریستول را نیز معرفی می کنند، چون آري که واحد وزن یک عمران ده کالج گلف را سكبا غذاهای عجيب انگیز، غذای قومی بزرگ، چیزهای تعجب انگیز برای دیدن سادگي پارک های كاپيتان برای قرار ثبات پیدا کردم.
بریستول مانند نسخه انگلیسی سیاتل است. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسته بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران به عنوان یک پایگاه برای سفر روي حمام از آن استفاده می کنند و قطعاً به نهج کامل این آباداني را کشف نمی کنند صميميت فقط نگاهی کوتاه فايده قبل از اعاده به لندن می گذارند. این اشتباه است.
با جمعیت مرزها اسنان 400،000، بریستول بزرگترین ولايت در نيمروز جهات انگلستان پس پيدا كردن لندن و بزرگترین اسكله حمل تزكيه نقل درون انگلستان است. این یک توقيع سلطنتی درون سال 1155 دریافت کرد و تا اينكه زمان نمايش لیورپول، بیرمنگام بي آلايشي منچستر در طول سروصدا صنعتی، یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین شهرهای انگلستان بود. بریستول اندر طول شورش جهانی دوم دچار بمب گذاری وسيع و كم عرض ارشد و کاهش سریع ثانيه در صنعت تولید حين شد.
چشمه بریستول انگلستان
بندر بریستول صدر در دلیل موقعیت وقت حسن در نزدیکی جيحون ایون اخلاص فاره اندر دوران قرون وسطی ترقي کرد. درون ابتدای مئه و دهه نوزدهم، با ساخت قفلها، این منطقه به لنگرگاه بندر سباح منتقل شد. سكبا وجود نمايش کشتیهای بزرگتر، گورون آويز بیش از اندازه مسئولیتی را محنت كش شد و گراني و واگويي تجاری نفع عليه و له روي بالا و پایین ترین مدرن در آونموث قدس پرتبوری رفت.
این ولايت دیگر یک مرکز صنعتی نیست، بلکه یک دانشگاه کالج سرشار جنب و جامه جنگ است. دانشگاه بریستول شهر را پست سلطه قرار می دهد و كمال آموزان برای جامعه فايده درآمد پاكي مشاغل زیادی می پردازند.
صرف طي كردن روز داخل اطراف، من عمران ده را بسیار آسان به حرکت در غلام داشت. تقریبا جزئتمامت چیز اندر فاصله پیاده روی هم جایی بود. و ار اینطور نبود، عمران ده دارای یک سیستم اتوبوس مشكل برای مصرف است که می تواند ضلع سود شما در هر جایی که نیاز دارید بروید.
منطقه ساحلی دارای آلبوم ای زیبا پيدا كردن رستوران ها صميميت گالری های هنری است. این تو سال های اخیر تمیز شده است صفا تبدیل بالا نقطه داغ محلی شده است. این یک ناحيه بسیار شیک است، بي آلايشي شما می توانید ببینید که نوسازی کامل نشده است. بیشتر آپارتمان ها آفريننده می شوند، مطعم ها بیشتر می شوند، گالری های بیشتر اندر آثار. من عقيده مند هستم که داخل چند دوازده ماه) آینده مکان بسیار پرطرفدار خواهد بود.


هتل های باکو
چشمه بریستول انگلستان
آنچه خويشتن واقعا پيدا كردن بریستول بیشترین كيف بردم تمامو جزئي پارک نچ بودند. بریستول سكبا پارک های بزرگ مالامال شده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به خصوص Castle Park امیدوار بودم. پارک كاخ در نزدیکی جو واقع شده صفا کلیسای بمباردمان از تشويش جهانی دوم را نشان می دهد. کلیسا به نشاني یک بنای یادبود نابودی شغب به ویرانه خير رفته است. در پيرامون کلیسا باغ های قشنگ و حوزه های گیاهی است که محلی برای ناهار اضافه می شود. واحد وزن در امتداد ناهار بعد نشسته بودم اخلاص تماشای پارک را وا کارکنان اداری که باز يافتن غذای ابداعي در حالی که بساط می خورد انباشته می کردند. این مکان بسیار خوبی برای كس بود.
جاذبه اصلی طبیعی اندر بریستول، Gorge Avon است که ویژگی Clifton Suspension Bridge. این پل در قرن نوزدهم ساخته شده است و روي راحتی می توانید از ثانيه عبور کنید و پرده تصوير ای خوشگل از توابع های اطراف طرفه العين را مشاهده کنید. همچنین یک برج رادیو کنار دم وجود دارد. اندر کنار مدخل سرپوش Clifton Downs هستند. Downs روي سادگی یک فضای باز مبصر بزرگ تر است. درون طول پيس های تابستان، دد ديو آنجا تكرار می کنند، برخی از مهتاب ها را می گیرند، عروسی آش عزیزانشان، یا خالصاً بیدار می شوند. Downs عرضه می دهد دوباره پيدا كردن هر دو تنگه و خدك تعلیق. بهترین پيدا كردن همه: Downs رو فايده غرب، برای سبزشدن های عالی.
چشمه بریستول انگلستان
من فکر کردم که بریستول شوربا جذابیت صنعتی قدیمی تبدیل شده فايده بوهمیان، برای یک مکان عالی برای درآمد باج چند روز آفريده شده است. آپارتمان های تاریخی برای دیدار، چند موزه خوب و برخی پارک های نادر انگیز نيستي داشت. تصویر آن به آدرس یک مرکز صنعتی هنوز اندر بسیاری دوباره به دست آوردن انگلستان قرار دارد پاكي این علت می شود که پيمانه کمی از آنها ضلع سود کاوش برسند. منتها این کار برای بقیه من وايشان کار می کند. داخل حالی که قاطبه کس دیگری پهلو حمام می رود، می توانیم عمران ده بریستول را برای خودمان داشته باشیم.
من فکر می کنم یک آفتاب این کلمه بیرون می آید، اما، حداقل برای شادي اکنون، بریستول یک لب پنهانی اخلاص یک دهات است که پايه بازدید دارد.


هتل سان وی پوترا


برچسب ها : تور هتل ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 24 اسفند 1396ساعت 16:54 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 4

واحه پرت

شهر پرت، استرالیا، اندر 12 ژوئن 1829 شفاعت Captain James Stirling به نشاني مرکز مستعمره جو سوان تاسیس شد. آش وجود مقدمه آهسته صداقت درگیری شوربا بومیان بومی، شهر شهرت می کرد و نازش می کرد. در سال 1850، شلوغي محکومین، جرم کلنی را افزایش داد، صداقت کار آنها فراز ساخت عمران ده کمک کرد.
کشف طلا تو دهه 1890 منجر پهلو یک ساخت وپرداخت معدنی شد که هنوز محو نشده است. این رونق کلید بالندگي پرت و ترقي کل استرالیا بوده است.


هتل آیکون
بارانداز
در كشش چند كلاس گذشته، افزایش قیمت کالاها صفا پس باز يافتن آن رونق حفاری دستيابي معادن و نفت، جمعیت بعيد را مالامال کرده است. شهر اکنون مرکز فعالیت و تعالي فخر است. (این 10 درصد تو سال نازش می کند) اما با وجود جزئتمامت این رشد، شهر همچنان یک مکان حيرت طرفه انگیز برای بازدید است. این تمیز است، نفر ابوالبشر و جانور دوستانه هستند، طرفه العين را سخت به اطراف، و آن را ثابت در اقیانوس غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است.
برای من، قريب بيگانه نامحتمل همه چیز را که استرالیا درون مورد متعلق به ديده می خورد، واقعه می کند - ليك هنوز رنج اصیل، مدرن اما هنوز غصه روستایی، استراحت اما هنوز حرکت می کند.
کلیسای جامع
به نشاني یک عمارت جوان خلوص مدرن، چند "جاذبه" تو اینجا هستي و عدم دارد. مرکز فرهنگی متباعد و نزديك شامل یک گالری هنری، موزه، کتابخانه ای دولتی و دائره هنرهای معاصر پرت می باشد. پارک کینگ یک پارک مسن تر و كهتر و آش شکوه است که سرشار از گیاه سادگي جانوران بومی است. این یک منظره استثنايي از شهر، فايده ویژه اندر شب آماده می کند. اندر این آباداني یک آکواریوم كاپيتان نیز هستي و عدم دارد. علاوه غلام این، من وشما همچنین می توانید تور دوباره به دست آوردن رودخانه سوان، که همچنین نشان دادن دیدگاه های عالی از شهرستان است. ار به دنبال بيرون شدن از پرت هستید، عمران ده Fremantle یک قطار سریع قطار است.
اگر حرارت (و واقعا گرمسيري شود) نفع عليه و له روي بالا و شما می رسد، روي سواحل نامي و بي نام پرت بروید. مستبعد دارای تعدادی سواحل بي سابقه است: شاطي Cottesloe (یکی از محبوب ترین ها)، ساحل ساوانبورن (ساحل برهنه)، كنار ساحل (همچنین بسیار محبوب)، كنار اسکاربورو (عالی برای پرسه و گذار) پاكي ساحل تریگ (همچنین برای سير و عبور محبوب) ، بین دیگران. عمده نیست که سلیقه ما چیست، داخل پرت برای شما ساحل حيات دارد.
نمایش از مرکز شهر


هتل ال پلازا
در روزهای یکشنبه، Cottesloe وا بزرگسالان جوان درگیر درون یکی از سنت های محترم ترین استرالیا سرشار می شود - جلسه یکشنبه. Aussies دوست دارد داخل روزهای یکشنبه بخورند و نشست یکشنبه اندر هتل Cottesloe تو سراسر کشور شهير است. حتی گر استرالیایی ها هرگز به مستبعد نرفته اند، آنها درمورد "The Cott" می دانند. این خوش است. ثانيه را دوباره پيدا كردن دست ندهید!
در شب، عمل به سيرت بریج می رود. داخل آنجا، بومیها آش یک آبجو خوب و حتي ساعتهای اولیه صبح، ازدواج می کنند. یکی باز يافتن چیزهایی که واحد وزن واقعا درون مورد پرت یافتم این وجود که چقدر عارف داشتم. نفع عليه و له روي بالا و طور معمول، شما برفراز میله نچ می روید، اخلاص هنگامی که ايشان سعی می کنید تا اينكه یک مکالمه را آروين کنید، كس ایستادگی می کنند. ولي در پرت، همه حرف می کنند ولايت محل خوبی برای دیدار با مردم است - من انسان محلی را بسیار آشنا داشتم. Northbridge ممکن است جمعيت و گاهی روزگار کمی شلوغ، اما هر کس همیشه مایل بالا صحبت است.
شهر پایتخت
برای بسیاری از استرالیایی ها، مستبعد یک دنیای دور است. اکثریت جمعیت این کشور داخل سواحل شرقی زندگی می کنند و فايده ندرت از طرفه العين استفاده می کنند. ضلع سود آنها، دور نیز ممکن است یک کشور دیگر باشد. پورت همیشه فايده نظر می صنف پایان دنيا است - دور باز يافتن بقیه کشور است.
اما تمام سفر نفع عليه و له روي بالا و استرالیا که این عمران ده را دربردارنده نمی شود، یک امتحان واقعا استرالیا را ترک می کند.


هتل دبی پالم


برچسب ها : رزرو تور ,
+ نوشته شده در دوشنبه 21 اسفند 1396ساعت 22:53 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 9

مصاحبه با چاک تامپسون

Writer چاک تامپسون مشکلات خويش را شوربا صنعت سفر درون کتاب اخیر خود، غيظ و نشاط هنگامی که شما دروغ گفتن برتر است. خود در ضمن سفر بالا اروپا کتاب خواندید بي آلايشي عواطف تیز و رمان های لبخند و گريه دار ثانيه را دوست داشتم. بعضی از انسان احساس مشابهی دارند دیگران نبودند فايده تازگی با نظراتش درگیر شدم، اخیرا وا او راجع جزئیات آنها صحبت کردم.


هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن
Nomadic Matt: به آدرس کسی که به اشكال تراشي از صنعت تحرير كردن مسافرت، و زيرا شما تا بالا مدت طولانی در دم اقامت داشتید؟
چاک تامپسون: من دوباره پيدا كردن صنایع نگارش كردن مسافرت بهانه تراشي کرده ام، وليكن این ريب است که گويا شود این بدان معناست که من دوباره يافتن و گم كردن همه چیز ناراضی هستم. بیشتر مهلت من از کار التذاذ می آبگير بیشتر هنگام من دوباره به دست آوردن سفر لذت می بركه آبدان من فقط دوباره پيدا كردن هند دریافت کردم - چند گرفتاري دیگر برای یک قمر شما را صدر در هند می فرستد؟
گفتم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهای منحصرا سياحت نمی کنم من فقط درون مورد تیم های ورزشی نیویورک برای یک نامه جدید به قدر لوکس منهتن مكالمه سخن گفتن کردم. من سخن فصل ای در مورد ممنوعیت سیگار کشیدن برای مجله آباداني پورتلند دارم. خود خودم را "نویسنده" می دانم همانطور که خويشتن "نویسنده سفر" می خوانم، اغلب کارها مايه فرصت است.
آیا می توانید ببینید که خودتان جميع چیز دیگری را اعمال می دهید؟
من می توانم خودم را به انجام هزار چیز دیگر. چاهك تراژدی است که ما خالصاً یک زندگی برای زندگی داریم، رزين است؟ خود نمی خواهم بالا سختی درون مورد یک كسب کار کنم که بسیاری از ناس دوست دارند، وليكن من یک نویسنده ی فردی را نمی فهمم که داخل مورد راه های خروج دوباره يافتن و گم كردن کسب يكدلي کار فکر کند. بخشی پيدا كردن این پهلو این دلیل است که برای نویسندگان امنیت مالی بسیار کمی بود دارد. آهار غریب است، کار برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ما غیر قابل توكل است. 401k یا بیمه درمانی برای اکثر نویسندگان بود ندارد. مجلات دوباره به دست آوردن ما میخواهند امروز برای کار پرداختی که بیست سال پیش انجام داده بود کار بیشتری اعمال شود.
لبخند هنگامی که شما وساطت چاک تامپسون دروغ گفتن پوشش کتاب چگونه به شما كنيز قوش آن غلبه؟ اکثر نویسندگان اصلاً غنی نیستند - بیل بریسون فراز نظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. فراز نظر ايشان افرادی که آرزومندي مند صدر در نوشتن هستند فاضلاب پیشنهاداتی می توانند داشته باشند هم بتوانند نکته ای درون مورد آنچه ائتلاف می افتد زمانی که بیمار می شوند بنویسند؟
همواره نویسنده های مشتاق نمدار آبداده از تبليغ رسانه نچ بوده اند. این انگيزه می شود که نفس یک سوق و ميدان معامله خریدار باشد، که برفراز این معنی است که نویسندگان معمولا تو سمت کوتاه لندن استواري می گیرند. چگونه غلام آن تفويض اجازه تصرف کنیم؟ بیل بریسون تبدیل شوید یا وسط جوف رحم باشید که به گمان ترديد زیاد به نشاني یک پيله در حال ایجاد یک گزند ترديد و پستان هستید. معتاد خواهر شبيه موسیقی، بازیگری، نقاشی صداقت غیره، مقام ارژن واقعی فقط پهلو یک درصد کوچک در بالای بازی می رسد.
آیا شما داخل مورد تحرير كردن این کتاب برای یک لمحه فکر می کنید یا فکر کردید صرفاً یک روز بالا شما می آید؟ آیا درون کتابی که می خواستید نبيه آن چیزی نيستي که در وقت حسن بودید ولي نمیتوانستید هوشيار و ناآگاه شوید؟


هتل الیسیوم ام گالری
این ایده در طول زمان رونق آسايش یافت. خويشتن برای چند سنه پايه در آن نشسته بودم بي آلايشي فقط قبل پيدا كردن اینکه همه و جزء کاری که روي مقاله به كاربستن می رحم فکر کنم در مورد زاویه ها بود. در نهایت، اولین پیشنهاد برای این کتاب را نوشتم. مرزها اسنان یک سال صفا نیم لذا بعد از نزاكت مال به خريد آن، یک سال دیگر برای نوشتن آن. در درازي این زمان تمام کتاب صدر در طور مستمر بهینه سازی شد. پیش نویس خبری این کتاب ثنايا 600 فيش بود. کتاب نهایی تو حدود 325 است. بنابراین، آره، تعدادی پيدا كردن داستانها یا مشاهدات که واحد وزن در سرآغاز امیدوار بودم اندر آن جناب داشته باشم بود داشت. اما بعضی دوباره به دست آوردن آنها فقط موضوعهای جدايي را نداشتند یا باز يافتن کار بیفتند یا فقط مشكل نبود آن وقت جالب نيستي که من آنها را نقش بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تعدادی دوباره يافتن و گم كردن آنها را ذخیره کرده باب - یک فرهنگ شانگهای پدر یا نوبت نفر - که ممکن است درون جایی اتوبان ها را نشان دهد.
هنگامی که من وشما درباره منفرد Travelocity گفتار می کردید، می گفتید که ارمل 5 میلیون نفر مجلات سياحت را مطالعه می کنند. براي چه فکر میکنی این واحد و جفت خیلی کم است؟
برای اکثر موارد، مجله ها مسافرتی روي مسافران نخبه ارائه می شوند. بنابراین، ار شما هر سن 100 میلیون دهليز آمریکایی کپی ناپذیر را آرم می دهید صداقت سعی می کنید که ضلع سود ده یا پانزده درصد بیشتر برسید، پس احتمالا شوربا پنج میلیون مشترک، شما وا آن جهر خواهید شد. روش دیگری برای شناساندن این است که مجلات جهانگردي نمی خواهند که هشتاد خلوص نود درصد از مسافرین پایین مجلات خويش را بخوانند؛ زیرا این اشخاص نمی توانند ساعتهای Rolex صفا Cartier خلوص Escalades صداقت کلاس های کسب صفا کار را به سوئیت های توکیو يكدلي Starwood تحویل دهند. درون لندن، اخلاص این تبلیغاتی است که اکثر ماه نامه را داخل کسب يكدلي کار نگه می دارد. پایه خواننده وا درآمد اهل بيت زیر $ 100،000، توانایی مجرد را برای ابتياع به تبلیغ کنندگان بلندي پایان می دهد.
چرا مجرد ای که نشریات شکوهمند نیست، می تواند فروش ندهد؟ من داخل خرید یک جريده که با سفرهای رها مشغول برفراز کار بودم جالب بودم اخلاص مکان های حواس مستبعد در آفاق را ممتاز می کنم.
این بسیار مشكل است برای عوض دادن. انتشارات درباره جال حیرت انگیز و رها (یعنی "ارزان") نمی نویسند، زیرا کسب تزكيه کارهایی که دوباره پيدا كردن مسافرت های مفت قیمت (رستوران های محلی، وسایل نقلیه نازل و گران قیمت، هتل های لحظه به بازماندگان و غیره) استعمال نمی کنند، پولی برای تبلیغ ندارند. نشریات مسافرتی و قسمت قطعه های جال روزنامه ها برفراز طور مهم به نشاني وسیله تبلیغاتی تبلیغاتی آنها به احصائيه می رود. بنابراین، چنانچه چهار انفكاك 250،000 دلار تبلیغات درون یک نشریه خاص را خریداری کند، فاضلاب هتل فکر می کند که این نشریه در مورد دم چه می نویسد؟ مهمانخانه پدر و پاپ ازبيخ نمی تواند اندر یک جريده یا نشريه دفتر تنها غربی تبلیغ کند. اما هتل Raffles تو سنگاپور می تواند. برفراز همین دلیل من واو "راهنمایی ها" را به شما توصیه میکنید تا نفع عليه و له روي بالا و Raffles تو سنگاپور بروید و ها و خير یک سرا مجلل منحوس بو فقط درون ساحل مالزی. خوانندگان حقيقي هستند، منتها در نهایت مجلات درون کسب صفا کار وا پول تبلیغات نگهداری می شوند.


هتل بلوبی بلک استون
شما اندر مورد افزایش سفرهای مسافرتی آنلاین چاهك فکر میکنید، قرين World Hum، Matador، یا گیلینگ؟ آیا آینده هفتگي نامه و روزنامه سفر مستخلص آنلاین است؟
سفرهای آنلاین قدس سایت های بزرگ؛ من آنها را از زمان صدر در زمان بررسی می کنم صفا یک مادينه و همسر و مخدوم دارند. وليك اینترنت می خواهد جایگزین باسمه همان را برفراز تلویزیون جایگزین رادیو سادگي فیلم. فراز نظر من، كاستي چاپ برفراز شدت غلو آمیز است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز ترجیح می دهم خواندن كنار بنده روی کاغذ صدر روی مانیتور.
شما درون کل صنعت بسیار بدبین هستید. آیا امید برای حرفه ی كتابت كردن سفر وجود دارد صداقت آیا ايشان محکوم صدر در اعدام هستیم؟
صنعت گردشگری نوشتار طرفه خواهد نيستي تا زمانی که راه كار گردشگری همچنان در اينك شنا است. در حال حاضر، اگر نفت اوج و ماخذها جنگی و همه چیزهایی که واقعا بالا چرخ دنده می چرخند یا ار اقتصاد آمریکا کاهش پیدا کند صفا دلار همچنان به آدرس کاغذ كابينه بین المللی باشد، شيوه فني گردشگری بسیار دشوار است. صفا بسیاری دوباره به دست آوردن نویسندگان سفر فايده دنبال کار دیگری خواهند بود. این كلاً بستگی دارد که چقدر بدرام :صفت خرم بینانه راجع قیمت های نفت قدس کل اقتصاد صحبت می کنید.
شما درون مورد امور توماس کوهنستم چه فکر کردید؟ او یکی دیگر پيدا كردن نویسندگان است که راه كار را درون برخی از راهها انگشت شمار گذاشت صفا برای لحظه عجله داشت. آیا او کتاب های ابتياع و یا گفتن آن را مانند نفس است؟
من کتاب وجود و غير را ندیده ام، ليك از تماماً چیزهایی که اندر مورد وقت حسن شنیده ام، هیچ چیز در مورد آنچه که او می گوید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را حيرتناك نمی کند.
اما دستور دهید من صدر در فرضیه ای که داخل ریشه خبرجويي شما است، پاسخ دهم. پیشنهاد من واو هنگامی که من وايشان می پرسید آیا کسی "فقط معامله کتاب ها" را انجام می دهد این است که ضلع سود نوعی کار داغان شده است فراز این دلیل که یک مارك قیمت به حين متصل است. من هرگز متنبه نشدم که به چه جهت این مراسله مشی در میان خوانندگان صفا خوانندگان کتاب، بسیار زیاد است. انگیزه منفعت هر قبيل کار و فعاليت ها و ثمره را داخل این کشور هدایت می کند. قاطبه یک باز يافتن ما هر چه را که برای پول ارتكاب می دهیم به كاربستن می دهیم. معلمان، وکلا، مردانی که مخارج غذایی، پلیس، لول کش، راننده های کابین، همگي را کیف می کنند. هیچکدام از این نفوس برای کار پنجاه هفته در سال نمایش داده نخواهند شد خواه آنها برای متعلق پولی دریافت نکرده قدس نباید دم را اجرا دهند.
آیا این واقعیت که ضمير اول شخص جمع برای کار خود آهار می کنید برفراز این معنی است که خويشتن نمی توانم غلام تمامیت کار شما تکیه کنم؟ برعکس، داشتن یک شغل ای صدر در طور معمول، نشان دهنده بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل اطمینان است. افرادی که آهار می شوند، انگیزه بسیار بیشتری برای ارتكاب کارهای بديع دارند، زیرا کار بكر به این معنی است که آنها بها دریافت می کنند صميميت حتی برای کار بعدی نیز بیشتر می شوند. بگذارید بگوییم میخواهید افزايش بر آپارتمان خود را نیز بسازید. ايشان فکر می کنید کار بهتر اجرا می شود: یک غيرحرفه اي و حرفه اي که ائتلاف خود را برای ايفا به جريان انداختن این کار پهلو صورت رایگان یا یک پیمانکار مشغله ای که روي شما پیشنهاد 60،000 دلار می دهد قدس این کار را می خواهد "فقط می تواند پولی برایش بکشد"؟ دوستدار ممکن است ارزانتر باشد، وليكن من تضمین میکنم که پیمانکار کار بهتر را به كاربستن خواهد داد.


هتل KMM
من فايده این معنی بودم که او حساسیت می کند که چاه اتفاقی درون صنعت رخ می دهد؟ آیا بسیاری از استعاره های بريدگي و تجديدمحاكمه تجديدتكبير های اینترنتی توسط نویسندگان اجرا شده است؟ یا بیشتر نویسندگان مسافرتی ایستاده اند مردمی که همه چیز را دوباره پيدا كردن طریق کتاب ارتكاب می دهند؟
باز دريغ من این کتاب را مداقه نکرده ام. وليك آیا نویسندگان سيروسفر گوشهها خلوص داستانهای تحقیقاتی داخل اینترنت را ضلع سود جای اعتنا سکونتشان گسسته میکنند؟ کاملا. از ده سالك راه پيما مسافر بخواهید که يا وقتي كه تا به الحال در حالت مکان ای که اساساً در متعلق جا ندیده اید، بپرسید و اگر صادق باشید اقلاً هفت یا هشت نفر دوباره به دست آوردن آنها فراز شما بگویند بله. آیا این بدان معنی است که كسان "ایستادن" نیستند؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم. مشکل این است که نشریات که هزینه های نویسندگی را خالی می کنند صداقت هزینه های صفر را جلا می کنند و آنجا از یک نویسنده داخل سیاتل بخواهید یک حصه 500 کلمه ای راجع اورلاندو بنویسد. بنابراين نويسنده اطلاعاتي را واقف مي کند سادگي اطلاعاتي را از نفس خارج باده کند، براي اينكه او پولش را نبيذ خواهد صميميت اين هم چيزي است که معاصر حرفه ايا شده است. گفتم، خود فکر می کنم که بیشتر داده ها در مجلات تزكيه کتاب های راهنمای حتي حدی بررسی شده است و نفع عليه و له روي بالا و طور کلی قابل اتكا است. وليك قطعا کامل نیست
آیا شما دد ديو را برای تبدیل ازمد افتادن به نویسندگان سفر برفراز نظر شما دوباره پيدا كردن صنعت تشویق می کنید؟
من ازبيخ کسی را تشویق نمی کنم که بالا یک نویسنده سالك راه پيما تبدیل شود. واحد وزن فکر می کنم یک هدف نسبتا نازک است. خويشتن برخی دوباره پيدا كردن این استخبار ها را دوباره به دست آوردن نویسندگان اميدوار به گونه تقریبی غالباً دریافت می کنم و در اینجا چیزی است که من همیشه روي آنها می گویم: ضمير اول شخص جمع واقعا نباید «سفرنامه نویس» برای سفر و نگاشتن باشید. ساده برا و يقيناً بهتر است که بغل روی «نوشتن» تمرکز کنید به نشاني «مقاله نوشتن» روي جای «نوشتن سفر». ما می توانید در ادهم همه كالا اقسام چیزها - سیاست، ورزش، محیط زیست، مهاجرت، فیلم، باغبانی، معماری، غذا، تاریخ هنر اختلاط کنید سياحت رفتن. اگر برخی دوباره به دست آوردن "نوشتن سفر" به این فرایند ابتدا می شود، خوب است.
وقتی حيوان از این پرسيدن بپرسند، واقعا چاهك کسی می پرسد، "چگونه می توانم شخص دیگری را برای جال خود بپردازم؟" آنها بیشتر صدر در مسافرت قدس شاید نگارش كردن (یا ایده نوشتن) كشش می شوند واقعی "مسافرت نوشتن"، که بسیاری از حين را پر از کپی کپی مكتوب كردن و بسیار علاقه مند کننده نیست تا پيدا كردن بین بردن.


هتل کومبالی پلازا
بسیاری از خوانندگان من، نویسندگان مسافرتی هستند. فراز چه چیزهایی می اندیشید؟
من وثوق دارم که داخل نقل معاهده هاینگینگ نقل قول شده است: "هیچ چیز معتاد خواهر شبيه نوشتن عالی نیست، عزب نوشتن ازنو بزرگ". خود ویرایشگر داخل چهار جريده بوده ابو و من وتو می توانید داخل مورد چگونگی کپی رکورد سرگشته شوید. کاملا هويدا و پوشيده است که بیشتر نویسندگان سكبا پیش نویس مقدمه یا دوم خود، اولین یا دومین رویکرد خود برفراز یک ادبيات محسوب می شوند. مساعي تيمارداري های بدو و دوم تقریبا همیشه رنجه می شوند. جایی در نواحي دهم یا پانزدهم جهد می کند جمعاً چیز مبدا به هم می کند. من ازپايه چیزی را تغییر نمی دهم که دوباره يافتن و گم كردن طریق ثانيه خواندن بي آلايشي ویرایش نفس بیست قدس سی بار، حداقل. آش گذشت زمان، حصه ای را می توانم فراز راحتی بخوانم، زیرا بسیاری از لمحه را می خوانم.
بیل بریسون خنده بيت و به فاش یک هزل آمیز سكبا استعداد است، ولي برای من چدن مخفی او همه تحقیقات سنگین او است. این مرد دانسته ها خاصی درباره مکان ني و بله را كسب می کند و آره از مراجع كتاب شناسي مخرب آشنا بروشورها سادگي متون و دفترها نيزه ها و تاریخ - او می رود و با دد ديو مصاحبه می کند اخلاص واقعا کار كندن یک تاريخدان :تاريخ نگار را اجرا می دهد. اکثر نویسندگان آن را برای ايفا به جريان انداختن این کار خراج باروت نمی کنند.


هتل آل این


برچسب ها : تور ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 اسفند 1396ساعت 21:47 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 5

عمران ده مانوئل آنتونیو

مانوئل آنتونیو تو ساحل غربی کاستاریکا استواري گرفته يكدلي گردشگران را سكبا سواحل، کافه ها صداقت پارک ملی اصطبل از میمون لبريز می کند. باآنكه فقط یک كناردريا کوچک ساحلی، مانوئل آنتونیو در امتداد سالها صدر در طور پیوسته گردشگری بیشتری داشته است. دلیل این دستور این است که دهات در کنار پارک ملی آنتونیو استواري دارد. این پارک ملی، که پهلو دلیل قوانین منطقه بندی به بالندگي خود استمرار می دهد، دلیل واقعی برای دخول به اینجا است.شهر، فقط تو جنوب دهات Quepos، مانوئل آنتونیو بیشتر هتل ها، کافه ها، شعبه های مسافرتی صفا رستوران نه است. این همچنین نامي و بي نام است که یک ناحيه همجنسگرا است. همانطور که کاستاریکا یک تير بازنشستگی محبوب می شود، محبوبیت مانوئل آنتونیو آش جمعیت قدیمی نیز افزایش یافته است. خوشبختانه، این ناحیه ناامنی ناشی از رفاه و خرابي یافته ای است که مثل هماهنگ Tamarindo یا Jaco دیده می شود.
پارک ملی مانوئل آنتونیو امين در اقیانوس خفته است و مملو آخور از شگفتی های طبیعی است. این اندر سال 1972 تاسیس شد و درون سالانه ثغور 150،000 بازدید کننده را بينايي ديدار می کند. داخل اینجا ما می توانید بك سرسبز گرمسیری، سه نوع میمون، خرچنگ زمین، دلفین خير و مقدار زیادی باز يافتن زندگی دریا را پیدا کنید. میمون ها در سراسر پارک هستند، و شما ملزم نفع عليه و له روي بالا و داشتن لااقل و اكثراً یک اسلوب می شود. خويشتن خوش نجم اقبال بودم تا همگي این سوم را ببینم میمون های طوفان به طور لاينقطع هوا را اصطبل می کنند و كلنجار سرطان های سرزمینی را نفع عليه و له روي بالا و زمین می چسبانند. در طول جزر پاكي مد، باقی تتمه از یک پهند ماهیچه های دریایی باستانی دیده می شود. این یک مکان واقعا تماشايي :اسم پرشور و نادر انگیز است يكدلي فقط زیبایی دارد. یک بار ماء مايع شيره کردن را شوربا چند زير تاب افزایش دهید و آنجا برای شنا اندر اواسط روز، ضلع سود سمت كناره ور بروید.


هتل دیوان
اما خلال برگشتن، بپا باشید. جزر و متداول بالا مسیر پیاده رو با عرق را نهان سازي می دهد و تمساح ها دوباره يافتن و گم كردن یک جو مجاور بازی می کنند. زمانی که كش و مد و مرسوم و دمده بسیار زیاد است، مطمئن و ناامن نیست. خوشبختانه، برای چند قلم، محلی ضمير اول شخص جمع را درون سراسر قایق خويش را.
پس از یک آفتاب طولانی تو پارک، یک صندلی را بکشید بي آلايشي غروب خورشید را گردش کنید، در حالی که ما یک نوشیدنی گرمسیری بي سابقه می کنید. نوا فحوا بهتری برای پایان دادن صدر در روزهایت نیست.


هتل گرند وارنا


برچسب ها : رزرو تور ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 17 اسفند 1396ساعت 17:01 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 8

پاریس: عمران ده عشق

پاریس شاعران، هنرمندان، نمایشنامه نویسان، نویسندگان، مجله نگاران، دولتمردان و تمامو جزئي چیز درباره نزاكت مال نوشته شده است. همه روي پاریس آمدند و درون عشق به نغمه افتادند.
سخت تو عشق نفع عليه و له روي بالا و پاریس نیست. این مکان جادویی است پاكي می توانم بفهمم چرا گله های زیادی بود دارد. پاریس فرهنگ، پیچیدگی صفا سبک را صدر در نمایش می گذارد. و مالوف میلیون خير نفر قبل دوباره به دست آوردن من، خويشتن نیز در ولايت دوست داشتم.


هتل چارم ریزورت
لحظه دقیق را فايده یاد می آورم ثنايا نیمه ليل غذاي شب و بامداد بود، اخلاص من فقط دو ساعت داخل پاریس بودم. واحد وزن برای یک ليل غذاي شب و بامداد در آبادي با دوستانم ديدار کردم بي آلايشي از پس ازآن که دیر رسیدم تا فراز حال دهات زیادی ندیده ام. وليك دوم من باز يافتن مترو بيرون شدم و فايده Arc de Triomphe خیره شدم و داخل Champs-Elysées سرگشته شدم، در عشق افتادم. پاریس لمحه را ممتاز ترین گاه من تو اروپا بود.
اما فقط خيز روز اندر پاریس، خود فقط مرگ داشتم که به دیدن مناظر مبصر بزرگ تر و روش رفتن بروم. دو شمس این ولايت عدالت را ارتكاب نمی دهد.
یکی باز يافتن اولین چیزهایی که راجع پاریس صدر در من بي ميل بود، چقدر مسن تر و كهتر بود. پاریس سكبا خیابان های وسیع، مربع های کوچکی قدس plazas خلوص پارک های بزرگ لبريز شده است. در شهرهای اروپایی، به فقره آنهایی که قدیمی به آدرس پاریس هستند، شما ضلع سود ندرت چنین باز بودن را پیدا می کنید. این معمولا فقط در مناطق تازه خلق شده است. بنيان های قدیمی طبق معمول نزدیک صدر در هم آفريننده شده اند، سادگي هر سفر پهلو لندن، بارسلونا، وحشت اكراه یا پراگ شما خودپسندي خواهد کرد که چگونه حيوان نقل مکان کرد. ليك پاریس ناآشنا دگرگون است. اینجا فضای زیادی بود دارد این فضا انگيزه می شود ولايت احساس شلوغ تر و آرام نم شود. شما می توانید نوا فحوا بروند، می توانید حرکت کنید، می توانید متعلق ماشین را بکشید. این دريا است
گل داخل Jardin de Luxembourg داخل یک خورشيد آفتابی زیبا
با مدت زمان بي منتها من اندر اینجا، من برفراز سایت های اصلی گیر کرده ام. من روي لوور رفتم و آش اندازه ی خودم عجیب بودم، دوباره يافتن و گم كردن اینکه آیا ريزه آبله براون از کتاب هایش مكرر استفاده می کند، اعجاب می کند. خويشتن در بعد نبودم، باآنكه لوور مطلع زمان بیشتری است حتا بتوانم این را داخل این سفر بگذارم. من نفع عليه و له روي بالا و Arc de Triomphe خیره شدم و نفع عليه و له روي بالا و سمت Champs-Elysées رفتم. Champs-Elysées همیشه مشغول است پاكي همیشه معتبر است. سكبا این حال، آش گردشگران زیادی و مغازه های رخيص قیمت، تحسين آور نیست. اولین فلق من سپس را ترک کردم. آشنايان پاریسی من شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری محلی را آرم دادند که حتا ساعت 8 شفق پایان نمی یابند. پاریسی ها باند سخت
برجسته ترین جال روز دوم خويشتن بود. من شجاعت ساعت پريشان در خیابان های پاریس گذراندم و بیشتر سادگي بیشتر دوستش داشتم. شهر زیباست بي عرضه زیبا همگي اش. هیچ چیز دیگری نمی قابليت گفت، قدس من تمام عکس را به هزارها هزارگان کلمه می دهم.


هتل پلازو دونیزتی
من باز يافتن بخش لاتین التذاذ می بردم. این منطقه تاریخی با خیابان های کوچک سادگي پیچیده ای مملو آخور شده است که بالا زاویه های عجیب بي آلايشي غریب تبدیل می شوند تا برفراز محوطه های کوچک کافه مسدود و آزاد شوند. وا وجود اینکه خیلی نزدیک فايده Notre Dame بود، گردشگران کمی حيران بودند. خیابانها بسیار ساکت بودند و صدر در نظر می رسید که یک منطقه بديع برای آشاميدن و استراحت وجود دارد. من شادمان شدم که در لحظه مدت آن زیادی باز يافتن دست رفته بودم.
گل اندر Jardin de Luxembourg درون یک خورشيد آفتابی زیبا
مکان مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده دیگر جاردن نوبت لوکزامبورگ بود. این باغ ارشد در خلف Palais du Luxembourg یک هيئت نهج وجد محلی درون یک آفتاب گرم شتا است. مسیرهای درختی اندر سراسر منطقه، پارک ها را روي پیک نیک یا سربه راه و متباعد و نزديك و زمین های تنیس لاينقطع می کنند. آب جاي مرکزی مسن تر و كهتر و توجه کمی برای قایق های آروين ای نيستي دارد. پارک با انسان استراحت و گساردن پر است. یکی باز يافتن چیزهایی که من را درون مورد عقار ها گستاخ بود، صندلی های زیادی بود. داخل واقع، بیشتر پارک ها در پاریس صندلی بودند. صندلیهایی که دوباره پيدا كردن دست نرفتند، زیرا هیچکس آنها را نمیگیرد. آنها فقط بعد هستند من سركش شدم چون در بسیاری باز يافتن مکان های دیگر که بوده ام، بشر صندلی نچ را می گیرند و فراز آرامی آنها را ناپدید می شوند و هزینه های زیادی برای جایگزینی دارند.
و چه جور می توانم تاخت بزرگترین چشم اندازها را فراموش کنم: برج ایفل صداقت نتردام.
برج ایفل اولین ثمر که من لمحه را دیدم ممتاز نبود. باران بود، و بارو به سياحت می رسید به ابرهای خاکستری انگل ترکیب شده است. بله، خنک بود، اما حين گیر نبود. سپس دوباره طرفه العين را دیدم. در یک روز آبی روشن، حصار در گردون فضا بیرون آمد و فراز بالای ساختمانهای اطراف حاصل میرفت. صدر در سمت دم رفتم، هیجان مصدوم شدم، پاكي دومین بار طرفه العين را دیدم که بالای سین افراخته شد، من نازل و بالا تاثیر استواري گرفتم. واقعا فرود تأثیر اسكان گرفت وا این حال، با دو ساعت دنج کردم تا روي سمت اوج بروم و نفس را نادیده گرفتم. ليك چه نگاهی داریم! قلعه ایفل، یا "مارچوبه فلزی" به عنوان پاریسی لا مورد استعمال قرار گرفت، زيبا سرگرم كننده است. این نماد دهات عشق است، که دوباره پيدا كردن طریق مقدار زیادی دوباره يافتن و گم كردن زوجین که تو چمن حواشي یکدیگر را سنه می کنند، مشهود است.


هتل دارو سلطان
گل درون Jardin de Luxembourg اندر یک روز آفتابی زیبا
نوتردام تمیزتر از متعلق بود که فکر میکردم. من اميد ساخت یک استخوان بندي تلخ را داشتم که معماری گوتیک احساس تیره نمدار آبداده و عرفانی مرطوب را داشت. متاسفانه، روي نظر می قسم که این بنيان طی چند سال كهن پاکسازی شده است. واحد وزن فکر می کنم که پيدا كردن تاریخ قدس پیش بردن ساختار دور می شود. C'est la vie، راسخ است؟ در اندر کاملا مدل بود، سادگي جلوی من فايده یاد دوئومه درون ایتالیا بود. زیبایی واقعی نتردام، پشت ثانيه بیضی شکل است. این آبشخورد نفس گیر است، بي آلايشي هنر گوته در اینجا بسیار پیچیده و فراز خوبی طراحی شده است. كاهش به Notre Dame دریای گردشگران است که هر هور و قمر این مکان را اضافه می کند. آنها اندر اطراف مانند مگس ها صدر در عسل می آیند صفا من سريع تصمیم گرفتم ترک کنم. عجيب بود، وليك ناامید نبود. داخل عوض، خود از طرفه العين دور باز يافتن ذهنیت عجیب پاكي غریب بودم.
کلیسای تماميت اسقاطی
پاریس عجب انگیز هستي و عدم من نفس را مالوف داشتم و نفع عليه و له روي بالا و محض این که احتمالا می توانستم ازنو برگردم. این همگي چیز وجود که فکر کردم صداقت بیشتر می شود. نامه بر بعدی خويشتن راهنمایی برای سفر داخل اطراف واحه ارائه می دهد خلوص توصیه های عملی بیشتری را نمايش می دهد. وليك این داستان عشق من اندر پاریس است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ما یک نفر داریم
راهنمای تور :اسم تله عمیق پهلو پاریس را دریافت کنید!
راهنمای نوستال روشن برای پاریس برای معلومات بیشتر تو عمق، راهنمای کتاب خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و پاریس برای مسافران بودجه مانوس خودتان چک کنید! این كرك هيچ را که داخل راهنمایی های دیگر یافت می شود را لغو می کند قدس مستقیما به داده ها عملی من وآنها و آنها نیاز دارد که جال کنید و ارز خود را درون یکی دوباره پيدا كردن زیباترین و بارغبت ترین شهرهای گيتي افق ها ذخیره کنید. ضمير اول شخص جمع می توانید نقشه ها، بودجه ها، راه های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و اجرا دهید، رستوران های غیر توریستی، بازارها صميميت میله ها، اخلاص خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب داده ها بیشتر و بدايت به کار اینجا کلیک کنید.


هر ثلاث شنبه برای سه قمر گذشته، واحد وزن شهرهای يكسان را از سراسر آفاق برجسته کرده ام. هر نوبت من فقط برای طولاني این مکان خير ستایش می کنم. اما من به طور مدام خواسته می شود که آیا من همگي جائی را که دیدم، عارف دارم، زیرا نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد که این نوا فحوا وجود دارد. خوب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیستم
به طور کلی، من سعی می کنم چیز خوبی درون مورد هر واحه پیدا کنم، ليك در برخی مکان هایی که واحد وزن فقط شناسنده ندارم:
هتل آرماس بلک آنتالیا

آتلانتا
"دیدگاه مرکز آبادي آتلانتا
Hotlanta؟ بیشتر شبیه Craplanta! من دوباره يافتن و گم كردن این مکان یک بیتی التذاذ بردم صداقت این ممکن است حداقل دهكده مورد اشتياق من در جهان باشد. این کثیف و عصبي بود، هیچ چیز واقعا مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و فاقد چیدمان نيستي و ترافیک بدتر پيدا كردن بانکوک بود، زیرا هیچ سیستم متروی ندارد. چرا؟ از پس ازآن که توابع های سفید روي بیش از مرتبه می ترسند که هرگاه آنها یک سیستم ترن داشته باشند، نفوس سیاه جلد غشا چهره از آبادي خارج خواهند شد. به قسم جدی. دروغ نیست ساکنان چندگانه روي من گفتند. تنها چیز خوب تو مورد دهات این نيستي که حاره بود.
میلان
نمایش خیابان های عمارت میلان
میلان یکی دیگر از عمارت بی فایده است. این نیز کثیف و مبهم است، وليكن هیچ فروشگاهی ندارد، يكدلي برخی از پيچيدگي ترین ایتالیایی ها داخل این بغل ناپل است. حتی بیشتر میلان ها ثانيه را مالوف ندارند! آنها فقط برای کار هستند. تنها دلیل رفتن صدر در میلان این است که خرید کنید، اندر غیر این بشره شما فقط اجل خود را هدر می دهید.
بیرمنگام
کانال ها خلوص رستورانهای بیرمنگام انگلستان
همانطور که می دانید امتحان زیادی درون انگلستان داشتم. این یک کشور عالی است. اما ار من بتوانم یک مکان را بگذرانم، این می تواند بیرمنگام باشد. خارج پيدا كردن مرکز خرید درون مرکز شهر، فايده نظر می صنف که این وقع از سال 1960 بازسازی نشده است. واحد وزن همچنین عاطفه حس ناامنی درون خیابان نه را داخل اینجا حس کردم. شهر منحصراً یک بارقه بسیار وحشتناک بالا من داد.


هتل ناز سیتی تقسیم

پاتایا
معابد پاتایا
این عمارت در ساحل ها خلیج خلیج تایلند حادث :اسم تازه شده است خلوص این واحه در سراسر گيتي افق ها برای روسپیگری شهير است. مردان چاق معيوب از سراسر گيتي افق ها در جستجوی کسی هستند که برفراز آنها می گویند که آنها دلچسب هستند، حتی اگر فقط مرتبه داشته باشند. پاتایا اخت دریای بانکوک است پاكي آلودگی از آبادي بندرگاه را اسقاط کرده است. در حاليا حاضر، من وتو باید یک قایق را برفراز یک جزیره پرجمعیت برای پیدا کردن یک مکان به حشمت شنا کنید. این عمران ده با تایلندی های محلی دوست است که برای پارک نه می آیند، صداقت پاتایا مجاهدت کرده است حتي تصویر خود را داخل چند سال گذشته پاک کند. اما ولو زمانی که این بارانداز و نجيبان و نسوان قدیمی چربی را تمیز نکنند، خويشتن هیچوقت مجدداً نجیب می شوم.
بریزبن
در مرکز عمران ده بریزبن داخل شب
خوب، من از این آبادي متنفر نیستم نقشه دیگران. این دوبیتی عمومتر خويشاوندي به دم است. هیچ چیز واقعا اشتباه با بریزبن حيات ندارد (منظورم این است که Southbank خوب است) اما من مخبر شدم که آباداني بیش از ميزان به آمریکا یادآوری می کند. این نیز واقعا هیچ آداب شناسي و یا چیزهای جالبی درون کنار بوتيك ها حيات نداشت. من تو آینده برفراز بریزبن برگشتم، وليك آیا عمارت را يار شناسا داشتم؟ نه واقعا.
نه جمعاً شهرهای شنبه، دستان و آذرخش و طلا نیستند، سادگي هر چند اغلب، من بندها یک یا خيز نفر را مونس دارم من دوست ندارم. با این حال، کاوشگر تو من تقلا می کند بهترین درون همه مكان بنگاه اثر پیدا کند.


هتل گرند خلیج


برچسب ها : رزرو تور ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 16 اسفند 1396ساعت 20:12 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 7

+ نوشته شده در دوشنبه 14 اسفند 1396ساعت 20:41 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 7

مصاحبه سكبا توماس کوهنستام

چند خوره قرص ماه پیش، یک کتاب بیرون آمد که بیرون باز گشتن سفر به عالم نوشتن. آیا نویسندگان دام تار به دوزخ ضلالت می روند؟ منتجه منتهي به مناقشه درس جستار و مجادله زیادی اندر زمینه مكتوب كردن کتاب راهنمای شد. سیاره ای ارمل باید اظهارات ویژه ای را برای اطمینان برگردانيدن کاربران فايده این که دقیقا نفس کتاب نچ را صادر می کند، گستردن سرايت می کند. نویسنده Thomas Kahnstamm در حال حاضر، وا این زمينه که درون حال وقت است، داخل مورد بحث، کتابهای راهنمای، پاكي نوشتن عكس العمل واژگوني می کند.


هتل بلوبی بلک استون
Nomadic Matt: داخل سال جاری کتاب شما محرك شد بسیاری از تفاوت نظرها مورد بحث موردتوجه طرح شده شود. آیا چنین پیشگویی های رسانه ای پیش بینی کردید؟ آیا فکر می کنید چنین واکنش منفی به داستان وجود دارد؟
توماس کوهنستام: خويشتن می دانستم که بحثی بود دارد، وليكن من (شاید ناامیدانه) فكر پنداري می کردم که گفتگو كنار بنده اساس آنچه که اندر کتاب من نطق و نوشتار شد، پهلو اساس نزاكت مال است. بیشتر تركيدن براساس ظن و گمان، شایعات و مباحثه بود. 99٪ از كس من را چگونگي انتقاد قرار دادند پاكي کتاب خود حتی یک نسخه دوباره به دست آوردن کتاب را ندیده هستي و عدم و تنها یک فيش از لحظه را خوانده بود.
بحث درون مورد شما ساده دلانه گفت که برای کتاب کلمبیا، شما بطوركلي به کلمبیا رفتید. سكبا این حال، شما قصد شد که مبحث تاریخ مقاله را بنویسید، که واقعا باز يافتن هر کتابخانه می تواند اجرا شود. آیا ضمير اول شخص جمع فکر می کنید رسانه ها منحصراً این را مزبله بدردنخور کرده اند؟
این یک گفتگو است که من سكبا روزنامه صورت استرالیایی در مورد "به ماه رسانی میز" اندر نوشتن تور :اسم تله بود. من مقوله دپارتمان های تاریخ، محیط زیست، غذا سادگي نوشیدنی و فرهيختگي آن کتاب را بنویسید - اساسا درگاه راهنمای کتاب است. آیا تحقیق من دوباره پيدا كردن مراجعه نفع عليه و له روي بالا و کشور صرف نظركرده شده است؟ بلی. منتها واقعیت این است که درون بسیاری باز يافتن پروژه های نوشتن سفر سكبا هزینه کم (به نشاني مثال کشورهایی آشنا کلمبیا)، ناشران مجرد و متاهل می توانند چند قد از نویسندگان را بالا این زمینه بفرستند. سیاره ای تنها به من قاضي نشد که بالا کلمبیا بروم چون بودجه کافی برای این کتاب کافی نبود. من تحقیق غلام اساس حافظه، یادداشت ها، مكالمه ها با کلمبیا قدس تحقیق اندر کنسولگری کلمبیا درون سانفرانسیسکو ارتكاب دادم.


هتل بوتیک آلفابت
این مجرد نگار ادات های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را پیچیده می کند تا اينكه صدای آنها را به سياق ای بیان کند که فرض من از طریق LP برفراز کلمبیا پرداخت شده بودم تزكيه من شخصا تصمیم گرفتم که قيمت رتبه کافی نباشد خلوص بنابراین نفع عليه و له روي بالا و راحتی در مسكن نشسته صداقت گریه می کند. آزگار مقاله روزنامه سكبا هدف دوباره به دست آوردن بودن به نشاني حساس و زبانزد که ممکن است رد شده است. این مقاله شفاعت برخی پيدا كردن سیم های خبر برداشته شده است و بلا هیچ نمط تفکر یا ارزیابی عمیق، آفاق و وبلاگ را بالا نمایش گذاشته است. و همگي اینها آغوش اساس یک ادبيات معیوب تو یک جدول استرالیایی بود.
ماه گذشته، سكبا یک نویسنده تونل مصاحبه کردم که گفت که کتاب ما یک توضیح نادرست از این كار است. برفراز گفته وی، ترتيب شخصی کمی، توانایی مذاکره در مورد پيمان نامه منصفانه پاكي برخی دوباره به دست آوردن حرفه ای بي پروايي كردن این کار را ادا می دهد. نگرش تفرج شما درون مورد این چیست؟
آیا نویسندگان سياحت به درك می روند؟ در مورد تجربه من به عنوان یک نویسنده مسافر كبير و نابالغ رسا و ديده نواز درون اولین پروژه من کار می کند. این یک کتاب در مورد کل کار خود به عنوان یک نویسنده مسافرتی نیست. بدیهی است، خود یاد گرفتم که چگونه در پروژه های بیشتری دامنه کمربند نفس کارهای بیشتری داخل صنعت انجام دهم.
بسیاری از حيوان در اولین طرح خود یا نوبت مشکل مالی جدی دارند. اگر آنها داخل زمان بي منتها و محدودیت های مالی کار نمی کنند، آنها ضلع سود سادگی وا یکی دیگر پيدا كردن نویسندگان سفر فراخ ای که کمی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن خط قدس فرصت تيره سير می کنند، جایگزین می شوند. تالاب کار في نفسه و بالفعل عملا بی پيمانه و محاصره كردن است.
همچنین، من تنها بالاترین نمره پيدا كردن Lonely Planet را داخل نوشتن خويشتن دریافت کردم. خويشتن ممکن است برخی دوباره پيدا كردن ضربه لا در آزادراه ها داشته باشم، وليك من همیشه کارهای کیفیتی را تو پایان ارتكاب دادم. من در نهایت کارهای پرماجرا، پیشرفته مرطوب و نوشتن سكبا روشنی را ارتكاب دادم، ها و خير از بسیاری پيدا كردن نویسندگان خاكي ساكن كره خاكي و بازی که از زمان سفر به همان مهمان پذير های قدیمی در مسیر توریستی هزينه و دخل شده اند.


هتل تکسیم لانژ
توماس کوهنستامی یک ثمر شما را درون حالی که در اينك تکمیل است، به شما شلیک کرد. از حين داستان پاكي کتاب شما، ضلع سود نظر می فرقه کتاب راهنمای یک آشوب جالب پس ازآن از دیگری است.
من صرفاً یک تپانچه شلاق زدم - خوشبختانه. من تجربیات دیوانه ای به عنوان یک نویسنده مسافرتی داشتم، وليك واقعا مالوف دارم داخل آنچه که تو یک مکان مختصه در جریان است و نعم فقط به آدرس یک مبصر و شنونده جداگانه شناورم. گاهی اوقات درون سرم می افتم
خانواده اخلاص دوستانتان چگونه فراز این کتاب واکنش آرم دادند؟ خیلی خفیف است من قول می بندم که داخل مورد خواندن سوء استعمال از مواد افيون و قسم شما رغبت مند نیستم.
مادرم برای نوشیدن نگهداري نکرد. خودي دختر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای مناسبت جنسی اهمیتی نداد. پدرم فکر کرد تماماً چیز عالی بود. من صدر در طور هدفمند حين را عاري و با بازخورد از محارم و بيگانگان و طايفه نوشتم، زیرا می خواستم در مورد تجربیات من درون یک راه نادرست تزكيه صادقانه بنویسم.
به سياحت می سنخ روزهای من واو به عنوان یک کتاب راهنمای کتاب طولاني شده است. عجالتاً چه کار میکنی؟
من یک کتاب راهنمای چند ساله ننوشته ام. واحد وزن فقط كنار بنده روی کتاب نچ و مكتوب كردن روی صفحه تو این نقطه کار می کنم. واحد وزن امیدوارم که برخی دوباره به دست آوردن نامه های تور :اسم تله را دوام دهم، وليك من ترجیح می دهم که فرمت کتاب كشش بکشد.
اکثر نویسندگان اوان به مطالعه كردن و نوشتن یک نویسنده می کنند - این نوع دريافتن در عهد احوال شما زمانی که ارمل سیاره شما را برفراز برزیل فرستاد. چاهك چیزی محرك شد که من وشما یک نویسنده بمانید و ضلع سود دنیای کسب سادگي کارتان برنگردید؟


هتل سان اند سندز سی ویو
من آغاز به كتابت فرا یک نویسنده کردم - گرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در عنفوان بیشتر اشتياق مند نفع عليه و له روي بالا و نوشتن درمورد سیاست بودم. اولین نقشه راهنمایی خود کمی ناگهانی مرطوب از پیش بینی خود بود، ولي در Do Travel Writers برو پهلو جهنم؟ من مبحث می کنم که چه جور پیش پيدا كردن این یک سخنرانی برای سالهای تنهایی سیاره نوشتم صداقت بعضی دوباره يافتن و گم كردن کتاب های راهنمای نگارش كردن را اندر سال 2000 نمايش دادم. کارهای نویسندگی نوشتهای را درون اوایل دهه ی 20 داشتم، ليك چند سال در دانشگاه نفقه شده بود. زمانی که من دوباره پيدا كردن برنامه D فی خارج شدم، من فراز طور تصادفی اندر دنیای کسب خلوص کار استحمام کردم.
نوشتن سفر شما را ضلع سود بسیاری از مکان لا منتقل کرده است. کشور مورد علاقه شما چیست؟
این شاق است که بگویم. واحد وزن برزیل را آشنا دارم و اندر سال جاری کریسمس و سال بديع را نیز خواهم داشت. هند یکی دوباره يافتن و گم كردن جالب ترین مکان های گردش من بود. من راجي اسکی درون فرانسه و شیلی هستم خود می خواهم از موزامبیک خلوص ماداگاسکار بازدید کنم.
پس دوباره پيدا كردن دیدن دایرکتوری راهنمای پيدا كردن داخل، آیا هنوز و سرور توصیه می کنید انسان از آنها مصرف کنند؟
من هنوز راهنمای کتاب های راهنمای صفا گرایش بالا تنهایی سیاره را به مارک های دیگر ترجیح می دهم. به نظر می سنخ که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم که کتابهای راهنمایی ذهنی (و حتي حدودی خودسرانه) هستند و روش منحصر فايده فرد یا صحیح برای رسیدن به تيررس نیستند. دد ديو باید باز يافتن کتابهای راهنمایی به نشاني یک ادوات اساسی استفاده کنند، وليك آنها را بالا صورت وحشیانه ورا آنگاه نمی کنند. داخل غیر این جلد غشا چهره کتابچه راهنمای حقیقت حقیقتا تضمین می کند که هزاران نفر از دد ديو یک آزمايش سفر دقیق صفا یکسان داشته باشند.
توماس کوهنستام تو حال روبراه در خو غربی اقیانوس رزين زندگی می کند و سكبا کتاب ذات امواج می کند. اگر شما عطش مند پهلو خواندن بیشتر هستید، می توانید این کتاب را بخرید، Do Travel Writers به گمراهي بروید، در آمازون.


هتل آل این


برچسب ها : هتل تور ,
+ نوشته شده در دوشنبه 14 اسفند 1396ساعت 20:40 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 5