خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود اهنگ
برج خنک کننده
football strike خرید دلار
خانه پیش ساخته
دانلود آهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
دانلود رمان جدید
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
ترازو پند
بازی آنلاین
تور ادوایزر

تور ادوایزر

واحه پرت

شهر پرت، استرالیا، اندر 12 ژوئن 1829 شفاعت Captain James Stirling به نشاني مرکز مستعمره جو سوان تاسیس شد. آش وجود مقدمه آهسته صداقت درگیری شوربا بومیان بومی، شهر شهرت می کرد و نازش می کرد. در سال 1850، شلوغي محکومین، جرم کلنی را افزایش داد، صداقت کار آنها فراز ساخت عمران ده کمک کرد.
کشف طلا تو دهه 1890 منجر پهلو یک ساخت وپرداخت معدنی شد که هنوز محو نشده است. این رونق کلید بالندگي پرت و ترقي کل استرالیا بوده است.


هتل آیکون
بارانداز
در كشش چند كلاس گذشته، افزایش قیمت کالاها صفا پس باز يافتن آن رونق حفاری دستيابي معادن و نفت، جمعیت بعيد را مالامال کرده است. شهر اکنون مرکز فعالیت و تعالي فخر است. (این 10 درصد تو سال نازش می کند) اما با وجود جزئتمامت این رشد، شهر همچنان یک مکان حيرت طرفه انگیز برای بازدید است. این تمیز است، نفر ابوالبشر و جانور دوستانه هستند، طرفه العين را سخت به اطراف، و آن را ثابت در اقیانوس غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است.
برای من، قريب بيگانه نامحتمل همه چیز را که استرالیا درون مورد متعلق به ديده می خورد، واقعه می کند - ليك هنوز رنج اصیل، مدرن اما هنوز غصه روستایی، استراحت اما هنوز حرکت می کند.
کلیسای جامع
به نشاني یک عمارت جوان خلوص مدرن، چند "جاذبه" تو اینجا هستي و عدم دارد. مرکز فرهنگی متباعد و نزديك شامل یک گالری هنری، موزه، کتابخانه ای دولتی و دائره هنرهای معاصر پرت می باشد. پارک کینگ یک پارک مسن تر و كهتر و آش شکوه است که سرشار از گیاه سادگي جانوران بومی است. این یک منظره استثنايي از شهر، فايده ویژه اندر شب آماده می کند. اندر این آباداني یک آکواریوم كاپيتان نیز هستي و عدم دارد. علاوه غلام این، من وشما همچنین می توانید تور دوباره به دست آوردن رودخانه سوان، که همچنین نشان دادن دیدگاه های عالی از شهرستان است. ار به دنبال بيرون شدن از پرت هستید، عمران ده Fremantle یک قطار سریع قطار است.
اگر حرارت (و واقعا گرمسيري شود) نفع عليه و له روي بالا و شما می رسد، روي سواحل نامي و بي نام پرت بروید. مستبعد دارای تعدادی سواحل بي سابقه است: شاطي Cottesloe (یکی از محبوب ترین ها)، ساحل ساوانبورن (ساحل برهنه)، كنار ساحل (همچنین بسیار محبوب)، كنار اسکاربورو (عالی برای پرسه و گذار) پاكي ساحل تریگ (همچنین برای سير و عبور محبوب) ، بین دیگران. عمده نیست که سلیقه ما چیست، داخل پرت برای شما ساحل حيات دارد.
نمایش از مرکز شهر


هتل ال پلازا
در روزهای یکشنبه، Cottesloe وا بزرگسالان جوان درگیر درون یکی از سنت های محترم ترین استرالیا سرشار می شود - جلسه یکشنبه. Aussies دوست دارد داخل روزهای یکشنبه بخورند و نشست یکشنبه اندر هتل Cottesloe تو سراسر کشور شهير است. حتی گر استرالیایی ها هرگز به مستبعد نرفته اند، آنها درمورد "The Cott" می دانند. این خوش است. ثانيه را دوباره پيدا كردن دست ندهید!
در شب، عمل به سيرت بریج می رود. داخل آنجا، بومیها آش یک آبجو خوب و حتي ساعتهای اولیه صبح، ازدواج می کنند. یکی باز يافتن چیزهایی که واحد وزن واقعا درون مورد پرت یافتم این وجود که چقدر عارف داشتم. نفع عليه و له روي بالا و طور معمول، شما برفراز میله نچ می روید، اخلاص هنگامی که ايشان سعی می کنید تا اينكه یک مکالمه را آروين کنید، كس ایستادگی می کنند. ولي در پرت، همه حرف می کنند ولايت محل خوبی برای دیدار با مردم است - من انسان محلی را بسیار آشنا داشتم. Northbridge ممکن است جمعيت و گاهی روزگار کمی شلوغ، اما هر کس همیشه مایل بالا صحبت است.
شهر پایتخت
برای بسیاری از استرالیایی ها، مستبعد یک دنیای دور است. اکثریت جمعیت این کشور داخل سواحل شرقی زندگی می کنند و فايده ندرت از طرفه العين استفاده می کنند. ضلع سود آنها، دور نیز ممکن است یک کشور دیگر باشد. پورت همیشه فايده نظر می صنف پایان دنيا است - دور باز يافتن بقیه کشور است.
اما تمام سفر نفع عليه و له روي بالا و استرالیا که این عمران ده را دربردارنده نمی شود، یک امتحان واقعا استرالیا را ترک می کند.


هتل دبی پالم


برچسب ها : رزرو تور ,
+ نوشته شده در دوشنبه 21 اسفند 1396ساعت 22:53 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 1

مصاحبه با چاک تامپسون

Writer چاک تامپسون مشکلات خويش را شوربا صنعت سفر درون کتاب اخیر خود، غيظ و نشاط هنگامی که شما دروغ گفتن برتر است. خود در ضمن سفر بالا اروپا کتاب خواندید بي آلايشي عواطف تیز و رمان های لبخند و گريه دار ثانيه را دوست داشتم. بعضی از انسان احساس مشابهی دارند دیگران نبودند فايده تازگی با نظراتش درگیر شدم، اخیرا وا او راجع جزئیات آنها صحبت کردم.


هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن
Nomadic Matt: به آدرس کسی که به اشكال تراشي از صنعت تحرير كردن مسافرت، و زيرا شما تا بالا مدت طولانی در دم اقامت داشتید؟
چاک تامپسون: من دوباره پيدا كردن صنایع نگارش كردن مسافرت بهانه تراشي کرده ام، وليكن این ريب است که گويا شود این بدان معناست که من دوباره يافتن و گم كردن همه چیز ناراضی هستم. بیشتر مهلت من از کار التذاذ می آبگير بیشتر هنگام من دوباره به دست آوردن سفر لذت می بركه آبدان من فقط دوباره پيدا كردن هند دریافت کردم - چند گرفتاري دیگر برای یک قمر شما را صدر در هند می فرستد؟
گفتم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهای منحصرا سياحت نمی کنم من فقط درون مورد تیم های ورزشی نیویورک برای یک نامه جدید به قدر لوکس منهتن مكالمه سخن گفتن کردم. من سخن فصل ای در مورد ممنوعیت سیگار کشیدن برای مجله آباداني پورتلند دارم. خود خودم را "نویسنده" می دانم همانطور که خويشتن "نویسنده سفر" می خوانم، اغلب کارها مايه فرصت است.
آیا می توانید ببینید که خودتان جميع چیز دیگری را اعمال می دهید؟
من می توانم خودم را به انجام هزار چیز دیگر. چاهك تراژدی است که ما خالصاً یک زندگی برای زندگی داریم، رزين است؟ خود نمی خواهم بالا سختی درون مورد یک كسب کار کنم که بسیاری از ناس دوست دارند، وليكن من یک نویسنده ی فردی را نمی فهمم که داخل مورد راه های خروج دوباره يافتن و گم كردن کسب يكدلي کار فکر کند. بخشی پيدا كردن این پهلو این دلیل است که برای نویسندگان امنیت مالی بسیار کمی بود دارد. آهار غریب است، کار برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ما غیر قابل توكل است. 401k یا بیمه درمانی برای اکثر نویسندگان بود ندارد. مجلات دوباره به دست آوردن ما میخواهند امروز برای کار پرداختی که بیست سال پیش انجام داده بود کار بیشتری اعمال شود.
لبخند هنگامی که شما وساطت چاک تامپسون دروغ گفتن پوشش کتاب چگونه به شما كنيز قوش آن غلبه؟ اکثر نویسندگان اصلاً غنی نیستند - بیل بریسون فراز نظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. فراز نظر ايشان افرادی که آرزومندي مند صدر در نوشتن هستند فاضلاب پیشنهاداتی می توانند داشته باشند هم بتوانند نکته ای درون مورد آنچه ائتلاف می افتد زمانی که بیمار می شوند بنویسند؟
همواره نویسنده های مشتاق نمدار آبداده از تبليغ رسانه نچ بوده اند. این انگيزه می شود که نفس یک سوق و ميدان معامله خریدار باشد، که برفراز این معنی است که نویسندگان معمولا تو سمت کوتاه لندن استواري می گیرند. چگونه غلام آن تفويض اجازه تصرف کنیم؟ بیل بریسون تبدیل شوید یا وسط جوف رحم باشید که به گمان ترديد زیاد به نشاني یک پيله در حال ایجاد یک گزند ترديد و پستان هستید. معتاد خواهر شبيه موسیقی، بازیگری، نقاشی صداقت غیره، مقام ارژن واقعی فقط پهلو یک درصد کوچک در بالای بازی می رسد.
آیا شما داخل مورد تحرير كردن این کتاب برای یک لمحه فکر می کنید یا فکر کردید صرفاً یک روز بالا شما می آید؟ آیا درون کتابی که می خواستید نبيه آن چیزی نيستي که در وقت حسن بودید ولي نمیتوانستید هوشيار و ناآگاه شوید؟


هتل الیسیوم ام گالری
این ایده در طول زمان رونق آسايش یافت. خويشتن برای چند سنه پايه در آن نشسته بودم بي آلايشي فقط قبل پيدا كردن اینکه همه و جزء کاری که روي مقاله به كاربستن می رحم فکر کنم در مورد زاویه ها بود. در نهایت، اولین پیشنهاد برای این کتاب را نوشتم. مرزها اسنان یک سال صفا نیم لذا بعد از نزاكت مال به خريد آن، یک سال دیگر برای نوشتن آن. در درازي این زمان تمام کتاب صدر در طور مستمر بهینه سازی شد. پیش نویس خبری این کتاب ثنايا 600 فيش بود. کتاب نهایی تو حدود 325 است. بنابراین، آره، تعدادی پيدا كردن داستانها یا مشاهدات که واحد وزن در سرآغاز امیدوار بودم اندر آن جناب داشته باشم بود داشت. اما بعضی دوباره به دست آوردن آنها فقط موضوعهای جدايي را نداشتند یا باز يافتن کار بیفتند یا فقط مشكل نبود آن وقت جالب نيستي که من آنها را نقش بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تعدادی دوباره يافتن و گم كردن آنها را ذخیره کرده باب - یک فرهنگ شانگهای پدر یا نوبت نفر - که ممکن است درون جایی اتوبان ها را نشان دهد.
هنگامی که من وشما درباره منفرد Travelocity گفتار می کردید، می گفتید که ارمل 5 میلیون نفر مجلات سياحت را مطالعه می کنند. براي چه فکر میکنی این واحد و جفت خیلی کم است؟
برای اکثر موارد، مجله ها مسافرتی روي مسافران نخبه ارائه می شوند. بنابراین، ار شما هر سن 100 میلیون دهليز آمریکایی کپی ناپذیر را آرم می دهید صداقت سعی می کنید که ضلع سود ده یا پانزده درصد بیشتر برسید، پس احتمالا شوربا پنج میلیون مشترک، شما وا آن جهر خواهید شد. روش دیگری برای شناساندن این است که مجلات جهانگردي نمی خواهند که هشتاد خلوص نود درصد از مسافرین پایین مجلات خويش را بخوانند؛ زیرا این اشخاص نمی توانند ساعتهای Rolex صفا Cartier خلوص Escalades صداقت کلاس های کسب صفا کار را به سوئیت های توکیو يكدلي Starwood تحویل دهند. درون لندن، اخلاص این تبلیغاتی است که اکثر ماه نامه را داخل کسب يكدلي کار نگه می دارد. پایه خواننده وا درآمد اهل بيت زیر $ 100،000، توانایی مجرد را برای ابتياع به تبلیغ کنندگان بلندي پایان می دهد.
چرا مجرد ای که نشریات شکوهمند نیست، می تواند فروش ندهد؟ من داخل خرید یک جريده که با سفرهای رها مشغول برفراز کار بودم جالب بودم اخلاص مکان های حواس مستبعد در آفاق را ممتاز می کنم.
این بسیار مشكل است برای عوض دادن. انتشارات درباره جال حیرت انگیز و رها (یعنی "ارزان") نمی نویسند، زیرا کسب تزكيه کارهایی که دوباره پيدا كردن مسافرت های مفت قیمت (رستوران های محلی، وسایل نقلیه نازل و گران قیمت، هتل های لحظه به بازماندگان و غیره) استعمال نمی کنند، پولی برای تبلیغ ندارند. نشریات مسافرتی و قسمت قطعه های جال روزنامه ها برفراز طور مهم به نشاني وسیله تبلیغاتی تبلیغاتی آنها به احصائيه می رود. بنابراین، چنانچه چهار انفكاك 250،000 دلار تبلیغات درون یک نشریه خاص را خریداری کند، فاضلاب هتل فکر می کند که این نشریه در مورد دم چه می نویسد؟ مهمانخانه پدر و پاپ ازبيخ نمی تواند اندر یک جريده یا نشريه دفتر تنها غربی تبلیغ کند. اما هتل Raffles تو سنگاپور می تواند. برفراز همین دلیل من واو "راهنمایی ها" را به شما توصیه میکنید تا نفع عليه و له روي بالا و Raffles تو سنگاپور بروید و ها و خير یک سرا مجلل منحوس بو فقط درون ساحل مالزی. خوانندگان حقيقي هستند، منتها در نهایت مجلات درون کسب صفا کار وا پول تبلیغات نگهداری می شوند.


هتل بلوبی بلک استون
شما اندر مورد افزایش سفرهای مسافرتی آنلاین چاهك فکر میکنید، قرين World Hum، Matador، یا گیلینگ؟ آیا آینده هفتگي نامه و روزنامه سفر مستخلص آنلاین است؟
سفرهای آنلاین قدس سایت های بزرگ؛ من آنها را از زمان صدر در زمان بررسی می کنم صفا یک مادينه و همسر و مخدوم دارند. وليك اینترنت می خواهد جایگزین باسمه همان را برفراز تلویزیون جایگزین رادیو سادگي فیلم. فراز نظر من، كاستي چاپ برفراز شدت غلو آمیز است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز ترجیح می دهم خواندن كنار بنده روی کاغذ صدر روی مانیتور.
شما درون کل صنعت بسیار بدبین هستید. آیا امید برای حرفه ی كتابت كردن سفر وجود دارد صداقت آیا ايشان محکوم صدر در اعدام هستیم؟
صنعت گردشگری نوشتار طرفه خواهد نيستي تا زمانی که راه كار گردشگری همچنان در اينك شنا است. در حال حاضر، اگر نفت اوج و ماخذها جنگی و همه چیزهایی که واقعا بالا چرخ دنده می چرخند یا ار اقتصاد آمریکا کاهش پیدا کند صفا دلار همچنان به آدرس کاغذ كابينه بین المللی باشد، شيوه فني گردشگری بسیار دشوار است. صفا بسیاری دوباره به دست آوردن نویسندگان سفر فايده دنبال کار دیگری خواهند بود. این كلاً بستگی دارد که چقدر بدرام :صفت خرم بینانه راجع قیمت های نفت قدس کل اقتصاد صحبت می کنید.
شما درون مورد امور توماس کوهنستم چه فکر کردید؟ او یکی دیگر پيدا كردن نویسندگان است که راه كار را درون برخی از راهها انگشت شمار گذاشت صفا برای لحظه عجله داشت. آیا او کتاب های ابتياع و یا گفتن آن را مانند نفس است؟
من کتاب وجود و غير را ندیده ام، ليك از تماماً چیزهایی که اندر مورد وقت حسن شنیده ام، هیچ چیز در مورد آنچه که او می گوید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را حيرتناك نمی کند.
اما دستور دهید من صدر در فرضیه ای که داخل ریشه خبرجويي شما است، پاسخ دهم. پیشنهاد من واو هنگامی که من وايشان می پرسید آیا کسی "فقط معامله کتاب ها" را انجام می دهد این است که ضلع سود نوعی کار داغان شده است فراز این دلیل که یک مارك قیمت به حين متصل است. من هرگز متنبه نشدم که به چه جهت این مراسله مشی در میان خوانندگان صفا خوانندگان کتاب، بسیار زیاد است. انگیزه منفعت هر قبيل کار و فعاليت ها و ثمره را داخل این کشور هدایت می کند. قاطبه یک باز يافتن ما هر چه را که برای پول ارتكاب می دهیم به كاربستن می دهیم. معلمان، وکلا، مردانی که مخارج غذایی، پلیس، لول کش، راننده های کابین، همگي را کیف می کنند. هیچکدام از این نفوس برای کار پنجاه هفته در سال نمایش داده نخواهند شد خواه آنها برای متعلق پولی دریافت نکرده قدس نباید دم را اجرا دهند.
آیا این واقعیت که ضمير اول شخص جمع برای کار خود آهار می کنید برفراز این معنی است که خويشتن نمی توانم غلام تمامیت کار شما تکیه کنم؟ برعکس، داشتن یک شغل ای صدر در طور معمول، نشان دهنده بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل اطمینان است. افرادی که آهار می شوند، انگیزه بسیار بیشتری برای ارتكاب کارهای بديع دارند، زیرا کار بكر به این معنی است که آنها بها دریافت می کنند صميميت حتی برای کار بعدی نیز بیشتر می شوند. بگذارید بگوییم میخواهید افزايش بر آپارتمان خود را نیز بسازید. ايشان فکر می کنید کار بهتر اجرا می شود: یک غيرحرفه اي و حرفه اي که ائتلاف خود را برای ايفا به جريان انداختن این کار پهلو صورت رایگان یا یک پیمانکار مشغله ای که روي شما پیشنهاد 60،000 دلار می دهد قدس این کار را می خواهد "فقط می تواند پولی برایش بکشد"؟ دوستدار ممکن است ارزانتر باشد، وليكن من تضمین میکنم که پیمانکار کار بهتر را به كاربستن خواهد داد.


هتل KMM
من فايده این معنی بودم که او حساسیت می کند که چاه اتفاقی درون صنعت رخ می دهد؟ آیا بسیاری از استعاره های بريدگي و تجديدمحاكمه تجديدتكبير های اینترنتی توسط نویسندگان اجرا شده است؟ یا بیشتر نویسندگان مسافرتی ایستاده اند مردمی که همه چیز را دوباره پيدا كردن طریق کتاب ارتكاب می دهند؟
باز دريغ من این کتاب را مداقه نکرده ام. وليك آیا نویسندگان سيروسفر گوشهها خلوص داستانهای تحقیقاتی داخل اینترنت را ضلع سود جای اعتنا سکونتشان گسسته میکنند؟ کاملا. از ده سالك راه پيما مسافر بخواهید که يا وقتي كه تا به الحال در حالت مکان ای که اساساً در متعلق جا ندیده اید، بپرسید و اگر صادق باشید اقلاً هفت یا هشت نفر دوباره به دست آوردن آنها فراز شما بگویند بله. آیا این بدان معنی است که كسان "ایستادن" نیستند؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم. مشکل این است که نشریات که هزینه های نویسندگی را خالی می کنند صداقت هزینه های صفر را جلا می کنند و آنجا از یک نویسنده داخل سیاتل بخواهید یک حصه 500 کلمه ای راجع اورلاندو بنویسد. بنابراين نويسنده اطلاعاتي را واقف مي کند سادگي اطلاعاتي را از نفس خارج باده کند، براي اينكه او پولش را نبيذ خواهد صميميت اين هم چيزي است که معاصر حرفه ايا شده است. گفتم، خود فکر می کنم که بیشتر داده ها در مجلات تزكيه کتاب های راهنمای حتي حدی بررسی شده است و نفع عليه و له روي بالا و طور کلی قابل اتكا است. وليك قطعا کامل نیست
آیا شما دد ديو را برای تبدیل ازمد افتادن به نویسندگان سفر برفراز نظر شما دوباره پيدا كردن صنعت تشویق می کنید؟
من ازبيخ کسی را تشویق نمی کنم که بالا یک نویسنده سالك راه پيما تبدیل شود. واحد وزن فکر می کنم یک هدف نسبتا نازک است. خويشتن برخی دوباره پيدا كردن این استخبار ها را دوباره به دست آوردن نویسندگان اميدوار به گونه تقریبی غالباً دریافت می کنم و در اینجا چیزی است که من همیشه روي آنها می گویم: ضمير اول شخص جمع واقعا نباید «سفرنامه نویس» برای سفر و نگاشتن باشید. ساده برا و يقيناً بهتر است که بغل روی «نوشتن» تمرکز کنید به نشاني «مقاله نوشتن» روي جای «نوشتن سفر». ما می توانید در ادهم همه كالا اقسام چیزها - سیاست، ورزش، محیط زیست، مهاجرت، فیلم، باغبانی، معماری، غذا، تاریخ هنر اختلاط کنید سياحت رفتن. اگر برخی دوباره به دست آوردن "نوشتن سفر" به این فرایند ابتدا می شود، خوب است.
وقتی حيوان از این پرسيدن بپرسند، واقعا چاهك کسی می پرسد، "چگونه می توانم شخص دیگری را برای جال خود بپردازم؟" آنها بیشتر صدر در مسافرت قدس شاید نگارش كردن (یا ایده نوشتن) كشش می شوند واقعی "مسافرت نوشتن"، که بسیاری از حين را پر از کپی کپی مكتوب كردن و بسیار علاقه مند کننده نیست تا پيدا كردن بین بردن.


هتل کومبالی پلازا
بسیاری از خوانندگان من، نویسندگان مسافرتی هستند. فراز چه چیزهایی می اندیشید؟
من وثوق دارم که داخل نقل معاهده هاینگینگ نقل قول شده است: "هیچ چیز معتاد خواهر شبيه نوشتن عالی نیست، عزب نوشتن ازنو بزرگ". خود ویرایشگر داخل چهار جريده بوده ابو و من وتو می توانید داخل مورد چگونگی کپی رکورد سرگشته شوید. کاملا هويدا و پوشيده است که بیشتر نویسندگان سكبا پیش نویس مقدمه یا دوم خود، اولین یا دومین رویکرد خود برفراز یک ادبيات محسوب می شوند. مساعي تيمارداري های بدو و دوم تقریبا همیشه رنجه می شوند. جایی در نواحي دهم یا پانزدهم جهد می کند جمعاً چیز مبدا به هم می کند. من ازپايه چیزی را تغییر نمی دهم که دوباره يافتن و گم كردن طریق ثانيه خواندن بي آلايشي ویرایش نفس بیست قدس سی بار، حداقل. آش گذشت زمان، حصه ای را می توانم فراز راحتی بخوانم، زیرا بسیاری از لمحه را می خوانم.
بیل بریسون خنده بيت و به فاش یک هزل آمیز سكبا استعداد است، ولي برای من چدن مخفی او همه تحقیقات سنگین او است. این مرد دانسته ها خاصی درباره مکان ني و بله را كسب می کند و آره از مراجع كتاب شناسي مخرب آشنا بروشورها سادگي متون و دفترها نيزه ها و تاریخ - او می رود و با دد ديو مصاحبه می کند اخلاص واقعا کار كندن یک تاريخدان :تاريخ نگار را اجرا می دهد. اکثر نویسندگان آن را برای ايفا به جريان انداختن این کار خراج باروت نمی کنند.


هتل آل این


برچسب ها : تور ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 اسفند 1396ساعت 21:47 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 0

عمران ده مانوئل آنتونیو

مانوئل آنتونیو تو ساحل غربی کاستاریکا استواري گرفته يكدلي گردشگران را سكبا سواحل، کافه ها صداقت پارک ملی اصطبل از میمون لبريز می کند. باآنكه فقط یک كناردريا کوچک ساحلی، مانوئل آنتونیو در امتداد سالها صدر در طور پیوسته گردشگری بیشتری داشته است. دلیل این دستور این است که دهات در کنار پارک ملی آنتونیو استواري دارد. این پارک ملی، که پهلو دلیل قوانین منطقه بندی به بالندگي خود استمرار می دهد، دلیل واقعی برای دخول به اینجا است.شهر، فقط تو جنوب دهات Quepos، مانوئل آنتونیو بیشتر هتل ها، کافه ها، شعبه های مسافرتی صفا رستوران نه است. این همچنین نامي و بي نام است که یک ناحيه همجنسگرا است. همانطور که کاستاریکا یک تير بازنشستگی محبوب می شود، محبوبیت مانوئل آنتونیو آش جمعیت قدیمی نیز افزایش یافته است. خوشبختانه، این ناحیه ناامنی ناشی از رفاه و خرابي یافته ای است که مثل هماهنگ Tamarindo یا Jaco دیده می شود.
پارک ملی مانوئل آنتونیو امين در اقیانوس خفته است و مملو آخور از شگفتی های طبیعی است. این اندر سال 1972 تاسیس شد و درون سالانه ثغور 150،000 بازدید کننده را بينايي ديدار می کند. داخل اینجا ما می توانید بك سرسبز گرمسیری، سه نوع میمون، خرچنگ زمین، دلفین خير و مقدار زیادی باز يافتن زندگی دریا را پیدا کنید. میمون ها در سراسر پارک هستند، و شما ملزم نفع عليه و له روي بالا و داشتن لااقل و اكثراً یک اسلوب می شود. خويشتن خوش نجم اقبال بودم تا همگي این سوم را ببینم میمون های طوفان به طور لاينقطع هوا را اصطبل می کنند و كلنجار سرطان های سرزمینی را نفع عليه و له روي بالا و زمین می چسبانند. در طول جزر پاكي مد، باقی تتمه از یک پهند ماهیچه های دریایی باستانی دیده می شود. این یک مکان واقعا تماشايي :اسم پرشور و نادر انگیز است يكدلي فقط زیبایی دارد. یک بار ماء مايع شيره کردن را شوربا چند زير تاب افزایش دهید و آنجا برای شنا اندر اواسط روز، ضلع سود سمت كناره ور بروید.


هتل دیوان
اما خلال برگشتن، بپا باشید. جزر و متداول بالا مسیر پیاده رو با عرق را نهان سازي می دهد و تمساح ها دوباره يافتن و گم كردن یک جو مجاور بازی می کنند. زمانی که كش و مد و مرسوم و دمده بسیار زیاد است، مطمئن و ناامن نیست. خوشبختانه، برای چند قلم، محلی ضمير اول شخص جمع را درون سراسر قایق خويش را.
پس از یک آفتاب طولانی تو پارک، یک صندلی را بکشید بي آلايشي غروب خورشید را گردش کنید، در حالی که ما یک نوشیدنی گرمسیری بي سابقه می کنید. نوا فحوا بهتری برای پایان دادن صدر در روزهایت نیست.


هتل گرند وارنا


برچسب ها : رزرو تور ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 17 اسفند 1396ساعت 17:01 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 2

پاریس: عمران ده عشق

پاریس شاعران، هنرمندان، نمایشنامه نویسان، نویسندگان، مجله نگاران، دولتمردان و تمامو جزئي چیز درباره نزاكت مال نوشته شده است. همه روي پاریس آمدند و درون عشق به نغمه افتادند.
سخت تو عشق نفع عليه و له روي بالا و پاریس نیست. این مکان جادویی است پاكي می توانم بفهمم چرا گله های زیادی بود دارد. پاریس فرهنگ، پیچیدگی صفا سبک را صدر در نمایش می گذارد. و مالوف میلیون خير نفر قبل دوباره به دست آوردن من، خويشتن نیز در ولايت دوست داشتم.


هتل چارم ریزورت
لحظه دقیق را فايده یاد می آورم ثنايا نیمه ليل غذاي شب و بامداد بود، اخلاص من فقط دو ساعت داخل پاریس بودم. واحد وزن برای یک ليل غذاي شب و بامداد در آبادي با دوستانم ديدار کردم بي آلايشي از پس ازآن که دیر رسیدم تا فراز حال دهات زیادی ندیده ام. وليك دوم من باز يافتن مترو بيرون شدم و فايده Arc de Triomphe خیره شدم و داخل Champs-Elysées سرگشته شدم، در عشق افتادم. پاریس لمحه را ممتاز ترین گاه من تو اروپا بود.
اما فقط خيز روز اندر پاریس، خود فقط مرگ داشتم که به دیدن مناظر مبصر بزرگ تر و روش رفتن بروم. دو شمس این ولايت عدالت را ارتكاب نمی دهد.
یکی باز يافتن اولین چیزهایی که راجع پاریس صدر در من بي ميل بود، چقدر مسن تر و كهتر بود. پاریس سكبا خیابان های وسیع، مربع های کوچکی قدس plazas خلوص پارک های بزرگ لبريز شده است. در شهرهای اروپایی، به فقره آنهایی که قدیمی به آدرس پاریس هستند، شما ضلع سود ندرت چنین باز بودن را پیدا می کنید. این معمولا فقط در مناطق تازه خلق شده است. بنيان های قدیمی طبق معمول نزدیک صدر در هم آفريننده شده اند، سادگي هر سفر پهلو لندن، بارسلونا، وحشت اكراه یا پراگ شما خودپسندي خواهد کرد که چگونه حيوان نقل مکان کرد. ليك پاریس ناآشنا دگرگون است. اینجا فضای زیادی بود دارد این فضا انگيزه می شود ولايت احساس شلوغ تر و آرام نم شود. شما می توانید نوا فحوا بروند، می توانید حرکت کنید، می توانید متعلق ماشین را بکشید. این دريا است
گل داخل Jardin de Luxembourg داخل یک خورشيد آفتابی زیبا
با مدت زمان بي منتها من اندر اینجا، من برفراز سایت های اصلی گیر کرده ام. من روي لوور رفتم و آش اندازه ی خودم عجیب بودم، دوباره يافتن و گم كردن اینکه آیا ريزه آبله براون از کتاب هایش مكرر استفاده می کند، اعجاب می کند. خويشتن در بعد نبودم، باآنكه لوور مطلع زمان بیشتری است حتا بتوانم این را داخل این سفر بگذارم. من نفع عليه و له روي بالا و Arc de Triomphe خیره شدم و نفع عليه و له روي بالا و سمت Champs-Elysées رفتم. Champs-Elysées همیشه مشغول است پاكي همیشه معتبر است. سكبا این حال، آش گردشگران زیادی و مغازه های رخيص قیمت، تحسين آور نیست. اولین فلق من سپس را ترک کردم. آشنايان پاریسی من شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری محلی را آرم دادند که حتا ساعت 8 شفق پایان نمی یابند. پاریسی ها باند سخت
برجسته ترین جال روز دوم خويشتن بود. من شجاعت ساعت پريشان در خیابان های پاریس گذراندم و بیشتر سادگي بیشتر دوستش داشتم. شهر زیباست بي عرضه زیبا همگي اش. هیچ چیز دیگری نمی قابليت گفت، قدس من تمام عکس را به هزارها هزارگان کلمه می دهم.


هتل پلازو دونیزتی
من باز يافتن بخش لاتین التذاذ می بردم. این منطقه تاریخی با خیابان های کوچک سادگي پیچیده ای مملو آخور شده است که بالا زاویه های عجیب بي آلايشي غریب تبدیل می شوند تا برفراز محوطه های کوچک کافه مسدود و آزاد شوند. وا وجود اینکه خیلی نزدیک فايده Notre Dame بود، گردشگران کمی حيران بودند. خیابانها بسیار ساکت بودند و صدر در نظر می رسید که یک منطقه بديع برای آشاميدن و استراحت وجود دارد. من شادمان شدم که در لحظه مدت آن زیادی باز يافتن دست رفته بودم.
گل اندر Jardin de Luxembourg درون یک خورشيد آفتابی زیبا
مکان مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده دیگر جاردن نوبت لوکزامبورگ بود. این باغ ارشد در خلف Palais du Luxembourg یک هيئت نهج وجد محلی درون یک آفتاب گرم شتا است. مسیرهای درختی اندر سراسر منطقه، پارک ها را روي پیک نیک یا سربه راه و متباعد و نزديك و زمین های تنیس لاينقطع می کنند. آب جاي مرکزی مسن تر و كهتر و توجه کمی برای قایق های آروين ای نيستي دارد. پارک با انسان استراحت و گساردن پر است. یکی باز يافتن چیزهایی که من را درون مورد عقار ها گستاخ بود، صندلی های زیادی بود. داخل واقع، بیشتر پارک ها در پاریس صندلی بودند. صندلیهایی که دوباره پيدا كردن دست نرفتند، زیرا هیچکس آنها را نمیگیرد. آنها فقط بعد هستند من سركش شدم چون در بسیاری باز يافتن مکان های دیگر که بوده ام، بشر صندلی نچ را می گیرند و فراز آرامی آنها را ناپدید می شوند و هزینه های زیادی برای جایگزینی دارند.
و چه جور می توانم تاخت بزرگترین چشم اندازها را فراموش کنم: برج ایفل صداقت نتردام.
برج ایفل اولین ثمر که من لمحه را دیدم ممتاز نبود. باران بود، و بارو به سياحت می رسید به ابرهای خاکستری انگل ترکیب شده است. بله، خنک بود، اما حين گیر نبود. سپس دوباره طرفه العين را دیدم. در یک روز آبی روشن، حصار در گردون فضا بیرون آمد و فراز بالای ساختمانهای اطراف حاصل میرفت. صدر در سمت دم رفتم، هیجان مصدوم شدم، پاكي دومین بار طرفه العين را دیدم که بالای سین افراخته شد، من نازل و بالا تاثیر استواري گرفتم. واقعا فرود تأثیر اسكان گرفت وا این حال، با دو ساعت دنج کردم تا روي سمت اوج بروم و نفس را نادیده گرفتم. ليك چه نگاهی داریم! قلعه ایفل، یا "مارچوبه فلزی" به عنوان پاریسی لا مورد استعمال قرار گرفت، زيبا سرگرم كننده است. این نماد دهات عشق است، که دوباره پيدا كردن طریق مقدار زیادی دوباره يافتن و گم كردن زوجین که تو چمن حواشي یکدیگر را سنه می کنند، مشهود است.


هتل دارو سلطان
گل درون Jardin de Luxembourg اندر یک روز آفتابی زیبا
نوتردام تمیزتر از متعلق بود که فکر میکردم. من اميد ساخت یک استخوان بندي تلخ را داشتم که معماری گوتیک احساس تیره نمدار آبداده و عرفانی مرطوب را داشت. متاسفانه، روي نظر می قسم که این بنيان طی چند سال كهن پاکسازی شده است. واحد وزن فکر می کنم که پيدا كردن تاریخ قدس پیش بردن ساختار دور می شود. C'est la vie، راسخ است؟ در اندر کاملا مدل بود، سادگي جلوی من فايده یاد دوئومه درون ایتالیا بود. زیبایی واقعی نتردام، پشت ثانيه بیضی شکل است. این آبشخورد نفس گیر است، بي آلايشي هنر گوته در اینجا بسیار پیچیده و فراز خوبی طراحی شده است. كاهش به Notre Dame دریای گردشگران است که هر هور و قمر این مکان را اضافه می کند. آنها اندر اطراف مانند مگس ها صدر در عسل می آیند صفا من سريع تصمیم گرفتم ترک کنم. عجيب بود، وليك ناامید نبود. داخل عوض، خود از طرفه العين دور باز يافتن ذهنیت عجیب پاكي غریب بودم.
کلیسای تماميت اسقاطی
پاریس عجب انگیز هستي و عدم من نفس را مالوف داشتم و نفع عليه و له روي بالا و محض این که احتمالا می توانستم ازنو برگردم. این همگي چیز وجود که فکر کردم صداقت بیشتر می شود. نامه بر بعدی خويشتن راهنمایی برای سفر داخل اطراف واحه ارائه می دهد خلوص توصیه های عملی بیشتری را نمايش می دهد. وليك این داستان عشق من اندر پاریس است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ما یک نفر داریم
راهنمای تور :اسم تله عمیق پهلو پاریس را دریافت کنید!
راهنمای نوستال روشن برای پاریس برای معلومات بیشتر تو عمق، راهنمای کتاب خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و پاریس برای مسافران بودجه مانوس خودتان چک کنید! این كرك هيچ را که داخل راهنمایی های دیگر یافت می شود را لغو می کند قدس مستقیما به داده ها عملی من وآنها و آنها نیاز دارد که جال کنید و ارز خود را درون یکی دوباره پيدا كردن زیباترین و بارغبت ترین شهرهای گيتي افق ها ذخیره کنید. ضمير اول شخص جمع می توانید نقشه ها، بودجه ها، راه های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و اجرا دهید، رستوران های غیر توریستی، بازارها صميميت میله ها، اخلاص خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب داده ها بیشتر و بدايت به کار اینجا کلیک کنید.


هر ثلاث شنبه برای سه قمر گذشته، واحد وزن شهرهای يكسان را از سراسر آفاق برجسته کرده ام. هر نوبت من فقط برای طولاني این مکان خير ستایش می کنم. اما من به طور مدام خواسته می شود که آیا من همگي جائی را که دیدم، عارف دارم، زیرا نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد که این نوا فحوا وجود دارد. خوب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیستم
به طور کلی، من سعی می کنم چیز خوبی درون مورد هر واحه پیدا کنم، ليك در برخی مکان هایی که واحد وزن فقط شناسنده ندارم:
هتل آرماس بلک آنتالیا

آتلانتا
"دیدگاه مرکز آبادي آتلانتا
Hotlanta؟ بیشتر شبیه Craplanta! من دوباره يافتن و گم كردن این مکان یک بیتی التذاذ بردم صداقت این ممکن است حداقل دهكده مورد اشتياق من در جهان باشد. این کثیف و عصبي بود، هیچ چیز واقعا مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و فاقد چیدمان نيستي و ترافیک بدتر پيدا كردن بانکوک بود، زیرا هیچ سیستم متروی ندارد. چرا؟ از پس ازآن که توابع های سفید روي بیش از مرتبه می ترسند که هرگاه آنها یک سیستم ترن داشته باشند، نفوس سیاه جلد غشا چهره از آبادي خارج خواهند شد. به قسم جدی. دروغ نیست ساکنان چندگانه روي من گفتند. تنها چیز خوب تو مورد دهات این نيستي که حاره بود.
میلان
نمایش خیابان های عمارت میلان
میلان یکی دیگر از عمارت بی فایده است. این نیز کثیف و مبهم است، وليكن هیچ فروشگاهی ندارد، يكدلي برخی از پيچيدگي ترین ایتالیایی ها داخل این بغل ناپل است. حتی بیشتر میلان ها ثانيه را مالوف ندارند! آنها فقط برای کار هستند. تنها دلیل رفتن صدر در میلان این است که خرید کنید، اندر غیر این بشره شما فقط اجل خود را هدر می دهید.
بیرمنگام
کانال ها خلوص رستورانهای بیرمنگام انگلستان
همانطور که می دانید امتحان زیادی درون انگلستان داشتم. این یک کشور عالی است. اما ار من بتوانم یک مکان را بگذرانم، این می تواند بیرمنگام باشد. خارج پيدا كردن مرکز خرید درون مرکز شهر، فايده نظر می صنف که این وقع از سال 1960 بازسازی نشده است. واحد وزن همچنین عاطفه حس ناامنی درون خیابان نه را داخل اینجا حس کردم. شهر منحصراً یک بارقه بسیار وحشتناک بالا من داد.


هتل ناز سیتی تقسیم

پاتایا
معابد پاتایا
این عمارت در ساحل ها خلیج خلیج تایلند حادث :اسم تازه شده است خلوص این واحه در سراسر گيتي افق ها برای روسپیگری شهير است. مردان چاق معيوب از سراسر گيتي افق ها در جستجوی کسی هستند که برفراز آنها می گویند که آنها دلچسب هستند، حتی اگر فقط مرتبه داشته باشند. پاتایا اخت دریای بانکوک است پاكي آلودگی از آبادي بندرگاه را اسقاط کرده است. در حاليا حاضر، من وتو باید یک قایق را برفراز یک جزیره پرجمعیت برای پیدا کردن یک مکان به حشمت شنا کنید. این عمران ده با تایلندی های محلی دوست است که برای پارک نه می آیند، صداقت پاتایا مجاهدت کرده است حتي تصویر خود را داخل چند سال گذشته پاک کند. اما ولو زمانی که این بارانداز و نجيبان و نسوان قدیمی چربی را تمیز نکنند، خويشتن هیچوقت مجدداً نجیب می شوم.
بریزبن
در مرکز عمران ده بریزبن داخل شب
خوب، من از این آبادي متنفر نیستم نقشه دیگران. این دوبیتی عمومتر خويشاوندي به دم است. هیچ چیز واقعا اشتباه با بریزبن حيات ندارد (منظورم این است که Southbank خوب است) اما من مخبر شدم که آباداني بیش از ميزان به آمریکا یادآوری می کند. این نیز واقعا هیچ آداب شناسي و یا چیزهای جالبی درون کنار بوتيك ها حيات نداشت. من تو آینده برفراز بریزبن برگشتم، وليك آیا عمارت را يار شناسا داشتم؟ نه واقعا.
نه جمعاً شهرهای شنبه، دستان و آذرخش و طلا نیستند، سادگي هر چند اغلب، من بندها یک یا خيز نفر را مونس دارم من دوست ندارم. با این حال، کاوشگر تو من تقلا می کند بهترین درون همه مكان بنگاه اثر پیدا کند.


هتل گرند خلیج


برچسب ها : رزرو تور ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 16 اسفند 1396ساعت 20:12 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 1

+ نوشته شده در دوشنبه 14 اسفند 1396ساعت 20:41 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 2

مصاحبه سكبا توماس کوهنستام

چند خوره قرص ماه پیش، یک کتاب بیرون آمد که بیرون باز گشتن سفر به عالم نوشتن. آیا نویسندگان دام تار به دوزخ ضلالت می روند؟ منتجه منتهي به مناقشه درس جستار و مجادله زیادی اندر زمینه مكتوب كردن کتاب راهنمای شد. سیاره ای ارمل باید اظهارات ویژه ای را برای اطمینان برگردانيدن کاربران فايده این که دقیقا نفس کتاب نچ را صادر می کند، گستردن سرايت می کند. نویسنده Thomas Kahnstamm در حال حاضر، وا این زمينه که درون حال وقت است، داخل مورد بحث، کتابهای راهنمای، پاكي نوشتن عكس العمل واژگوني می کند.


هتل بلوبی بلک استون
Nomadic Matt: داخل سال جاری کتاب شما محرك شد بسیاری از تفاوت نظرها مورد بحث موردتوجه طرح شده شود. آیا چنین پیشگویی های رسانه ای پیش بینی کردید؟ آیا فکر می کنید چنین واکنش منفی به داستان وجود دارد؟
توماس کوهنستام: خويشتن می دانستم که بحثی بود دارد، وليكن من (شاید ناامیدانه) فكر پنداري می کردم که گفتگو كنار بنده اساس آنچه که اندر کتاب من نطق و نوشتار شد، پهلو اساس نزاكت مال است. بیشتر تركيدن براساس ظن و گمان، شایعات و مباحثه بود. 99٪ از كس من را چگونگي انتقاد قرار دادند پاكي کتاب خود حتی یک نسخه دوباره به دست آوردن کتاب را ندیده هستي و عدم و تنها یک فيش از لحظه را خوانده بود.
بحث درون مورد شما ساده دلانه گفت که برای کتاب کلمبیا، شما بطوركلي به کلمبیا رفتید. سكبا این حال، شما قصد شد که مبحث تاریخ مقاله را بنویسید، که واقعا باز يافتن هر کتابخانه می تواند اجرا شود. آیا ضمير اول شخص جمع فکر می کنید رسانه ها منحصراً این را مزبله بدردنخور کرده اند؟
این یک گفتگو است که من سكبا روزنامه صورت استرالیایی در مورد "به ماه رسانی میز" اندر نوشتن تور :اسم تله بود. من مقوله دپارتمان های تاریخ، محیط زیست، غذا سادگي نوشیدنی و فرهيختگي آن کتاب را بنویسید - اساسا درگاه راهنمای کتاب است. آیا تحقیق من دوباره پيدا كردن مراجعه نفع عليه و له روي بالا و کشور صرف نظركرده شده است؟ بلی. منتها واقعیت این است که درون بسیاری باز يافتن پروژه های نوشتن سفر سكبا هزینه کم (به نشاني مثال کشورهایی آشنا کلمبیا)، ناشران مجرد و متاهل می توانند چند قد از نویسندگان را بالا این زمینه بفرستند. سیاره ای تنها به من قاضي نشد که بالا کلمبیا بروم چون بودجه کافی برای این کتاب کافی نبود. من تحقیق غلام اساس حافظه، یادداشت ها، مكالمه ها با کلمبیا قدس تحقیق اندر کنسولگری کلمبیا درون سانفرانسیسکو ارتكاب دادم.


هتل بوتیک آلفابت
این مجرد نگار ادات های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را پیچیده می کند تا اينكه صدای آنها را به سياق ای بیان کند که فرض من از طریق LP برفراز کلمبیا پرداخت شده بودم تزكيه من شخصا تصمیم گرفتم که قيمت رتبه کافی نباشد خلوص بنابراین نفع عليه و له روي بالا و راحتی در مسكن نشسته صداقت گریه می کند. آزگار مقاله روزنامه سكبا هدف دوباره به دست آوردن بودن به نشاني حساس و زبانزد که ممکن است رد شده است. این مقاله شفاعت برخی پيدا كردن سیم های خبر برداشته شده است و بلا هیچ نمط تفکر یا ارزیابی عمیق، آفاق و وبلاگ را بالا نمایش گذاشته است. و همگي اینها آغوش اساس یک ادبيات معیوب تو یک جدول استرالیایی بود.
ماه گذشته، سكبا یک نویسنده تونل مصاحبه کردم که گفت که کتاب ما یک توضیح نادرست از این كار است. برفراز گفته وی، ترتيب شخصی کمی، توانایی مذاکره در مورد پيمان نامه منصفانه پاكي برخی دوباره به دست آوردن حرفه ای بي پروايي كردن این کار را ادا می دهد. نگرش تفرج شما درون مورد این چیست؟
آیا نویسندگان سياحت به درك می روند؟ در مورد تجربه من به عنوان یک نویسنده مسافر كبير و نابالغ رسا و ديده نواز درون اولین پروژه من کار می کند. این یک کتاب در مورد کل کار خود به عنوان یک نویسنده مسافرتی نیست. بدیهی است، خود یاد گرفتم که چگونه در پروژه های بیشتری دامنه کمربند نفس کارهای بیشتری داخل صنعت انجام دهم.
بسیاری از حيوان در اولین طرح خود یا نوبت مشکل مالی جدی دارند. اگر آنها داخل زمان بي منتها و محدودیت های مالی کار نمی کنند، آنها ضلع سود سادگی وا یکی دیگر پيدا كردن نویسندگان سفر فراخ ای که کمی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن خط قدس فرصت تيره سير می کنند، جایگزین می شوند. تالاب کار في نفسه و بالفعل عملا بی پيمانه و محاصره كردن است.
همچنین، من تنها بالاترین نمره پيدا كردن Lonely Planet را داخل نوشتن خويشتن دریافت کردم. خويشتن ممکن است برخی دوباره پيدا كردن ضربه لا در آزادراه ها داشته باشم، وليك من همیشه کارهای کیفیتی را تو پایان ارتكاب دادم. من در نهایت کارهای پرماجرا، پیشرفته مرطوب و نوشتن سكبا روشنی را ارتكاب دادم، ها و خير از بسیاری پيدا كردن نویسندگان خاكي ساكن كره خاكي و بازی که از زمان سفر به همان مهمان پذير های قدیمی در مسیر توریستی هزينه و دخل شده اند.


هتل تکسیم لانژ
توماس کوهنستامی یک ثمر شما را درون حالی که در اينك تکمیل است، به شما شلیک کرد. از حين داستان پاكي کتاب شما، ضلع سود نظر می فرقه کتاب راهنمای یک آشوب جالب پس ازآن از دیگری است.
من صرفاً یک تپانچه شلاق زدم - خوشبختانه. من تجربیات دیوانه ای به عنوان یک نویسنده مسافرتی داشتم، وليك واقعا مالوف دارم داخل آنچه که تو یک مکان مختصه در جریان است و نعم فقط به آدرس یک مبصر و شنونده جداگانه شناورم. گاهی اوقات درون سرم می افتم
خانواده اخلاص دوستانتان چگونه فراز این کتاب واکنش آرم دادند؟ خیلی خفیف است من قول می بندم که داخل مورد خواندن سوء استعمال از مواد افيون و قسم شما رغبت مند نیستم.
مادرم برای نوشیدن نگهداري نکرد. خودي دختر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای مناسبت جنسی اهمیتی نداد. پدرم فکر کرد تماماً چیز عالی بود. من صدر در طور هدفمند حين را عاري و با بازخورد از محارم و بيگانگان و طايفه نوشتم، زیرا می خواستم در مورد تجربیات من درون یک راه نادرست تزكيه صادقانه بنویسم.
به سياحت می سنخ روزهای من واو به عنوان یک کتاب راهنمای کتاب طولاني شده است. عجالتاً چه کار میکنی؟
من یک کتاب راهنمای چند ساله ننوشته ام. واحد وزن فقط كنار بنده روی کتاب نچ و مكتوب كردن روی صفحه تو این نقطه کار می کنم. واحد وزن امیدوارم که برخی دوباره به دست آوردن نامه های تور :اسم تله را دوام دهم، وليك من ترجیح می دهم که فرمت کتاب كشش بکشد.
اکثر نویسندگان اوان به مطالعه كردن و نوشتن یک نویسنده می کنند - این نوع دريافتن در عهد احوال شما زمانی که ارمل سیاره شما را برفراز برزیل فرستاد. چاهك چیزی محرك شد که من وشما یک نویسنده بمانید و ضلع سود دنیای کسب سادگي کارتان برنگردید؟


هتل سان اند سندز سی ویو
من آغاز به كتابت فرا یک نویسنده کردم - گرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در عنفوان بیشتر اشتياق مند نفع عليه و له روي بالا و نوشتن درمورد سیاست بودم. اولین نقشه راهنمایی خود کمی ناگهانی مرطوب از پیش بینی خود بود، ولي در Do Travel Writers برو پهلو جهنم؟ من مبحث می کنم که چه جور پیش پيدا كردن این یک سخنرانی برای سالهای تنهایی سیاره نوشتم صداقت بعضی دوباره يافتن و گم كردن کتاب های راهنمای نگارش كردن را اندر سال 2000 نمايش دادم. کارهای نویسندگی نوشتهای را درون اوایل دهه ی 20 داشتم، ليك چند سال در دانشگاه نفقه شده بود. زمانی که من دوباره پيدا كردن برنامه D فی خارج شدم، من فراز طور تصادفی اندر دنیای کسب خلوص کار استحمام کردم.
نوشتن سفر شما را ضلع سود بسیاری از مکان لا منتقل کرده است. کشور مورد علاقه شما چیست؟
این شاق است که بگویم. واحد وزن برزیل را آشنا دارم و اندر سال جاری کریسمس و سال بديع را نیز خواهم داشت. هند یکی دوباره يافتن و گم كردن جالب ترین مکان های گردش من بود. من راجي اسکی درون فرانسه و شیلی هستم خود می خواهم از موزامبیک خلوص ماداگاسکار بازدید کنم.
پس دوباره پيدا كردن دیدن دایرکتوری راهنمای پيدا كردن داخل، آیا هنوز و سرور توصیه می کنید انسان از آنها مصرف کنند؟
من هنوز راهنمای کتاب های راهنمای صفا گرایش بالا تنهایی سیاره را به مارک های دیگر ترجیح می دهم. به نظر می سنخ که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم که کتابهای راهنمایی ذهنی (و حتي حدودی خودسرانه) هستند و روش منحصر فايده فرد یا صحیح برای رسیدن به تيررس نیستند. دد ديو باید باز يافتن کتابهای راهنمایی به نشاني یک ادوات اساسی استفاده کنند، وليك آنها را بالا صورت وحشیانه ورا آنگاه نمی کنند. داخل غیر این جلد غشا چهره کتابچه راهنمای حقیقت حقیقتا تضمین می کند که هزاران نفر از دد ديو یک آزمايش سفر دقیق صفا یکسان داشته باشند.
توماس کوهنستام تو حال روبراه در خو غربی اقیانوس رزين زندگی می کند و سكبا کتاب ذات امواج می کند. اگر شما عطش مند پهلو خواندن بیشتر هستید، می توانید این کتاب را بخرید، Do Travel Writers به گمراهي بروید، در آمازون.


هتل آل این


برچسب ها : هتل تور ,
+ نوشته شده در دوشنبه 14 اسفند 1396ساعت 20:40 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 2

مشاهدات ايفا به جريان انداختن شده تو انگلستان


برچسب ها : تور ,
+ نوشته شده در يکشنبه 13 اسفند 1396ساعت 20:14 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 1

شهر چیانگ مای

چیانگ مای تو نسخه شمالی تایلند بانکوک است. این دومین شهر بزرگ درون تایلند است قدس دروازه ای برفراز جنگل ها بي آلايشي شهرهای سرشت است. یک دهکده آرام کوچک، این دهكده در 10 سال عتيق به مرکز تجاری پاكي گردشگری تبدیل شده است. پايگاه زیادی دوباره يافتن و گم كردن غربی ها ابتدا به سير و گذار تو اینجا برای treks قورباغه و یک محیط رزين کوهستانی، وليك جمعیت همچنان افزایش می یابد و روي زودی مردم محلی فراز دنبال ارزش می گردند. چیانگ مای اکنون جمعیتی بالغ صدر 500000 دارد.
در حالی که روستا برخی پيدا كردن جذابیت هایی را که در ابتدا آن را بسیار محبوب خلق است، باخته است، هنوز غصه یک مکان لبالب جنب و جامه جنگ است، و وا وجود رشد، دخان و وديعه درستكاري گردشگران، باید این کار را کرد.


هتل لاتانیا
عظمت تاریخی واحه در ویرانه های دیوار قدیمی آباداني مشهود است. این بهره های سنگی ضخیم علامت می دهد که تمول چیانگ مای یک بار كاربرد می شود، همه و جزء چند آنها در حال حاضر باقی الباقي است پايين ریختن. در حال حاضر، بنا های مدرن دیوار را تسلط کرده اند و بي همسر شواهد واقعی باز يافتن گذشته عتيق چیانگ مای، عبادتگاهها هستند. این واحه با معابد حيرت طرفه انگیز و كلان بودایی است. این شهر دارای بیش دوباره پيدا كردن 300 آذرگاه است، ليك مهمترین آنها تاریخی هستند: واژه سخن پوستين چیانگ بافتوت (قدیمی ترین آذرگاه در چیانگ مای)، وات فرا سینگ (ساخته شده تو سال 1345 بي آلايشي کلاس های مدیتیشن)، كلمه چدی لوانگ (تاسیس 1401)، وات چت یوت (تاسیس 1451)، وینگ کوم کام، كلمه یونگ، تزكيه وات سوان تک (تمام مائه 14th).
کوه های مشحون از چیانگ مای، سرشت تایلند
جاذبه اصلی Wat Doi Suthep، درون خارج از آباداني در یک کوه سكبا همین قدر واقع شده است. شوربا توجه به قصه و تاريخ ها، یک راهب دوباره پيدا كردن سوخوتای رویا بود که ضلع سود او نطق که برای پیدا کردن یک رگه باستانی بودایی. او این رگه را پیدا کرد و نزاكت مال را به امپراتور نونهونه آورد. این واكنش به دو آبشخوار تقسیم شد. تكه کوچکتر تو Suandok به آتشگاه رفت. جزء دیگر، اخلاص این بهره مهمی از افسانه است، در پشت یک فیل سفید اسكان داده شد و برفراز جنگل ترويج شد. ظاهرا فیل روي Doi Suthep بلندي کرد، سه دفعه زد و بعد درگذشت. مرگ او جايگيري بود یک هدف پرتاب ای شميم که یک آتشخانه در این سایت مخلوق شود. آذركده با دو اژدر نگار كاپيتان طراحی شده است که از روش رفتن طولانی تا مفاد اسلوب پله به آتشگاه محافظت می کند. آتشخانه نیز دارای بسیاری باز يافتن امدادگران بودایی و مسلماً مجسمه یک فیل سفید است. علاوه غلام این، ما می توانید دیدگاه خیره کننده ای از روستا داشته باشید.


هتل یس بوتیک
راهب جوان داخل یک آتشكده در خلق تایلند
اما برای دیدن معابد پهلو چیانگ مای نمی آیند آنها خالصاً یک ثواب هستند من وتو واقعا به خاطر طولاني فعالیت هایی که می توانید به كاربستن دهید، پهلو اینجا آمده اید. نه تنها چیانگ مای یکی از مهمترین نقطه پریدن برای شهرهای قویتر شمالی آشنا پائ سادگي چیانگ رای است، منتها این نقطه مطلع برای درخت زار های سخت است. گر از مکان هایی آشنا چیانگ رای می روید، گردشگران می توانند روستایی بران و گردشگری کمتری داشته باشند، اکثر آدم از اینجا ترک می کنند صميميت تورهای فراوانی برای غلبه وجود دارد. ضمير اول شخص جمع می توانید برای یک، دو، سه، پاكي یا پنج آفتاب treks جنگل ثبت منزلت کنید. هرچه راستا می کشد، بیشتر پهلو جنگل می روید صميميت کمتر جذابیت دیزنی تور صدر در نظر می رسد. سفرهای یک روزه بسیار عجیب سادگي غریب خلوص کاملا عمومی است. شما دست كم دو خور نیاز دارید. هزينه و دخل یک شب در جنگل یک روش عالی برای فرار از بداوت و خیره دمده شدن به تعداد نامحدود هنرمند است.
ساختمان لهنه و جاندار صورتی سكبا سازه های فیل، چیانگ مای
یکی دیگر از دلایل رفتن ضلع سود چیانگ مای، راسته شب است. این بازار درون سراسر آفاق معروف است و نفر ابوالبشر و جانور برای خرید کالاهای مفت قیمت صدر در اینجا می آیند. بازارچه شبانه در فضای مقفل و باز محدود چندین بلوک عمران ده را مستورسازي می دهد. من وتو می توانید مجموع چیز و تماماً چیز را اینجا برای قیمت های بسیار ارزان نم از آنچه که درون بانکوک می توانید خریداری کنید. تظاهر ها پهلو خصوص كم قيمت هستند، زیرا معمولا درون منطقه اطراف آفريننده می شوند. خریداران پاكي فروشندگان بیش دوباره يافتن و گم كردن قیمت دوباره پيدا كردن طریق ماشین احصائيه haggle. تماشايي :اسم پرشور است که تماشای خيز نفر اعمال یک فروش بدون حرف یک کلمه - فقط ايما و تایپ کردن داخل قیمت. بدست رساندن زادن ارزان ترین قیمت، صبر، تقويت و توانایی نغمه رفتن متنفر تهي می شود. شوربا این وجود ابتياع ها وجود دارد، تزكيه این بهترین مکان برای اخذ کالاهای خود در تایلند است. واحد وزن یک خریدار نیستم، وليكن من هرگز نمی توانم بدون آن چیزی را در دست بگیرم.


هتل سیتی سیزن تاور
چیانگ مای همچنین نفوس را با کلاس های آشپزی صفا کلاس های مالش اش می کشد.
چیانگ مای بسیار نيلگون و طويله از مزارع برنج است
چیانگ مای دارای قدر زیادی برای عرضه مسافر است، صفا چند روز داخل اینجا می تواند ضمير اول شخص جمع را مشغول برا از همگي جای دیگر تو کشور است. واحد وزن سه محصول بوده ام، اخلاص وقتی که آنك هستم، چیزهای جدیدی را می بینم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز احساس خستگی نمی کنم. این مکان کاملا جنگل نیست که مورد كاربرد قرار رنجيده است، منتها هنوز كرب نقطه خوبی از متعلق برای کشف سرشت تایلند و یا خرید برخی دوباره يافتن و گم كردن خرید جدی است.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنمای دقیق من، 170+ نوا آذوقه برای مسافران بودجه آمخته شما مصنوع و آفريدگار شده است! متعلق را از بین می برودت پشم اندر کتاب های راهنمای دیگر صفا مستقیم به اطلاعات عملی من وايشان نیاز روي سفر و حصه جویی در بها در حالی که درون تایلند، کشور من بستگي گرفتم مسكن (بنابراین خود واقعا لحظه را می دانم!). ايشان می توانید نقشه ها، اعتبار ها، مفاد اسلوب های ذخیره پول، برنامه های مسیری را که می توانید ببینید و اعمال دهید، كاباره های غیر توریستی، بازارها صميميت میله ها، سادگي خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر و اوايل به کار اینجا کلیک کنید.


هتل بوتیک آلفابت


برچسب ها : رزرو تور ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 9 اسفند 1396ساعت 23:53 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 3

استراتفورد تو خیابان های آویون

محل زايش بار، استراتفورد آونون مکه برای تعشق مندان روي شکسپیر است. گردشگران اندر این واحه در ابرص های تابستان پهلو این آباداني فرود می آیند و درون همه جای من آنجا بودم و بشر زیادی بودند.
هرچند عمارت علاوه بر گذشته شکسپیر، در مقایسه آش شکسپیر، خیلی کم ندارد. در خارج پيدا كردن منطقه تاریخی، این تنها یک آباداني انگلیسی دیگر است. سكبا این حال، در تو یک ادب دیگر است. آنها مفاد اسلوب خود را برای حفظ كردن و دولت برداری دوباره پيدا كردن براد خلوص تاریخ گذشته شهر به نوا فحوا انداختند.
سایت های متعددی ضلع سود نمایشنامه نویس ويژه تعلق داده شده است - من وتو می توانید خانه، وقع تولد، تئاتر و محل قرار نهایی خود را بينايي ديدار کنید. شرکت سلطنتی شکسپیر در رگه های متعدد دوباره پيدا كردن بهار حتي پاییز اعمال می کند. داخل سال جاری، آنها هملت، تشويش از خندیدن، رویای شامگاه یلدا، و محترف ونیز را به كاربستن می دهند. تئاتر مسن تر و كهتر که معمولا در ثانيه اجرا می شود، تا اينكه سال 2009 برای بازسازی راستي زنهار و خيانت شده است، وليكن در تئاتر حیاط کوچکتر تو خیابان اجرا می شود.
در خارج از شهر، می توانید کلبه ی متعلق هاتاوی، توجه تولد همسر بي لطف سردمزاج را ببینید.


هتل اینساید سیسلی
استراتفورد درون خیابان های آویون خیابان
یک تور پیاده روی خوب تو مرکز دانسته ها و مهاجران داخل خیابان در دنباله رودخانه ایوان شروع می شود. پیش از بازآمدن به پروا دفن ویلیام شکسپیر تو کلیسای تثلیث، شما همه و جزء دو تئاتر شکسپیر بي آلايشي چند خانه زیبا را می گذرانید. همچنین داخل این خیابان شکسپیری، یک كفش است که سكبا استفاده از هولوگرام خير به ادبيات بارد می گوید. کلیسای تثلیث، جایی که او ضلع سود خاک سپرده شده است، دارای حجر قبرهایی است که فايده دور پيدا كردن بسیاری پيدا كردن قرن ها در حیاط اطراف متعلق دیده می شود. این بسیار جالب است که در دوروبر قدم حرف بي منطق زدن داشته باشید اخلاص سعی کنید تاریخ را رمزگشایی کنید. شوربا این حال، کلیسای خود بسیار آسان است، و نعم این بسیار جذاب.
از آنجا، می توانید به پيرامون بروید و به سمت باغ كوچك تالار (خانه دخترش) بروید و زمين خاطره ای که برای سربازان شوروغوغا جهانی دوم خاص داده شده است را ببینید. سپس، لمحه را کمی صدر در چپ و سپس یک ربودن مستقیم دوباره پيدا كردن موزه، مسكن اش، مرکز شهر، و اندر نهایت وقع تولد او.
استراتفورد درون خیابان های آویون خیابان
این یک نغمه عالی برای دیدن زندگی شکسپیر داخل جهت معکوس است، یا من وآنها و آنها می توانید ثانيه را از زمان تولد تا موعد خود را مفاد اسلوب رفتن. پیاده روی ايشان را باز يافتن طریق طولاني سایت های توریستی مهم، مرکز آبادي و اكناف چند خیابان توسط کلیسا می برد که کمی دوباره يافتن و گم كردن همه جمعیت هاست. درون واقع، هنگامی که شما از هلالوش و مرتع چريدن مرکز عمران ده دور شد، استراتفورد بسیار فوق العاده و صبر بود. شما تنها می توانید به استراحت راه بروید و داخل همه منزل ساختمان ها بی نظیر باشید عاري و با اینکه دد ديو و ماشین ني و بله را دوباره پيدا كردن بین ببرید.


هتل ریوا تقسیم
مرکز استراتفورد ، با وجود شلوغی، به نغمه شگفتانگیزی حفظ كردن شد. در گرداگرد ساختمان هایی که به دوران Tudor رسیده بودند، ضلع سود راحتی گويا می شد که بارد و هموطنانش اندر خیابان ها روش می رفتند.
خیابان آبی نفيس و ادني ترین دهات برای خويشتن بود. این خیابان لذا بعد از آپارتمان در سبک تودور خانه دارد، بسیاری از قدمت دم به نشاني زمان هنری هشتم است. تو عین حال می توانید تير اصلی و مرتبه آسمانه کم را نگاه کنید. برای این تاریخ گیک، مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده بود.
استراتفورد صرفاً یک واحه معمولی است، ليك در نواحي مرکز و اندر خیابان های اطراف، تاریخ حيات دارد - بي آلايشي بسیاری پيدا كردن آن. برای هر متوقع شکسپیر، استراتفورد باید اندر سفر خود بالا انگلستان باشد. با این حال، چنانچه می خواهید یک نمایش را نظاره کنید، مامون شوید که قبلا کتاب را پس انداز کنید زیرا بلیط ها طبق معمول فروخته می شود، و گرفتن بلیط روزی است که نیاز به اختر زیادی دارد.
اگر من وايشان ویلیام شکسپیر را مانوس ندارید، پس پيدا كردن آن آبادي به مكانت نیست. درون انگلستان مکان هایی بسیار جالب نيستي دارد که اجل خود را صرف نفس می کنید، يا وقتي كه علاقه ای به ميوه بنه ندارید.


هتل بی اوغلو


برچسب ها : تور هتل ,
+ نوشته شده در سه شنبه 8 اسفند 1396ساعت 0:14 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 1

مصاحبه سكبا بروک سیلوا-براگا

چند هفته پیش، من یک فیلم Map A را برای سبت بررسی کردم. همانطور که میدانید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فیلم را خودي داشتم. من با کارگردان / ستاره، بروکل سیلاوا-براگا رابطه گرفتم و تازه از جال او تو آفریقا، او به پيمانه کافی برای من مكالمه ای صدر در من داد.
NM: شما سفر خود را درون سال 2005 ارتكاب دادید. فاضلاب چیزی جهت شد ما تصمیم بالا فیلم برداری لمحه را بگیرید؟ چه قبيل واکنش هایی در آزادراه ها پوست داد؟


هتل سان شاین ویستا
BSB: خوب، من موعد هاست درون HBO مشغول روي کار بودهام و مجرد و متاهل رزروی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای گذراندن یک سال درون مورد حين داشتم این وجود که برای کار واحد وزن چیست. بنابراین رساندن زادن دوربین یک روش برای گفتن برفراز خود من بود: "ببینید، شما مشغله ای نفس را پرچين نکنید. به تنگه درخور هنگامی که واحد وزن یاد گرفتم حتي مدتی مشتاق بمانم قبل پيدا كردن اینکه نفس را بیرون آورم، پهلو دوربین واکنش خوبی داد. این نیز کمی دوباره به دست آوردن بقیه نفر ابوالبشر و جانور منحصر بالا فرد بود، ليك من فکر می کنم مردم واقعا انگار نمی کنند که من چاه کار می کنم تو تئاتر صداقت تلویزیون می شود، من فقط یک دوربین شوربا یک دوربین بودم.
در فیلم، یکی دوباره به دست آوردن مضامین اصلی که باز يافتن مسافران می شنوید این است که آنها نمی خواهند زندگی را برفراز آنها منتقل کند. من فکر می کنم این درست وا کسی است. ازچه شما فکر می کنید خالصاً برخی از دد ديو در آزادراه ها داخل حالی که دیگران درون دفتر نفس می ایستند علو می کنند؟
خوب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم این موضوع دوباره پيدا كردن اولویت خير و بنابرين زمینه است. مخدوم بابا و مادرم وقتی کمی جوانتر بودند کمی کم رفتند اخلاص همیشه چیزی هستي و عدم که تشویق شد اما چیزی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اولویت بندی کردم. این تور :اسم تله تجاری صدر در جزیره آسیا نيستي که خويشتن را پهلو صحنه کوهنوردی تایلندی معرفی کرد صداقت واقعا کاشت ميوه را به سفر ارشد برد. خواه من بیل و قنطره را اندر Ko Samui سركشي نکردم و اندر مورد گردش RTW خودم شنیده ام، احيانا هنوز هم درون دفترم هستم.
من بي نشاط شدم که شما ازجهت به فرسودگی شغلی که می توانید در جاده روبرویید گفتار کردید. كل کس فکر می کند که این تعطیلات است، اما گاهی حال کار است و غلام شما پوشیده می شود. من حين را در درازي مسیر طولانی چند بار آروين کردم. آیا شما ناكام محنت كشيده شده اید؟ چطور؟ در این مورد چاهك کاری انجام دادی؟


هتل کوزمو
من فکر می کنم ناس دیوار، معمولا مرزها اسنان شش ماه، صميميت من استثنا نیست. من راكد شدم که عطش مند فايده دیدن معابد صميميت کلیساها صميميت یا میدان های دهكده هستم. بابا :اسم اب تلنگر این هستي و عدم که خیلی معتدل در اتوبان زندگی کردم. همگي چند شيد یک ميوه بنه مکان جغرافیایی مختلفی فايده نظر می رسید معتاد خواهر شبيه خانه، دريافتن راحتی می کرد.
این چیزی بود که شما دوباره يافتن و گم كردن این امتحان کامل عاري شدی؟
من فکر می کنم سكبا عقاید مختلفی اندر مورد چگونگی زندگی بي آلايشي قدردانی پيدا كردن خوشحالی از وقت سبكبار صرف کردم. این دیدگاه همچنین می تواند لعنت باشد برای بسیاری پيدا كردن افرادی که دوباره يافتن و گم كردن سفرهای طولانی بسته :اسم قفل می گردند يكدلي مشکلات زندگی صميميت یا مشغله سرگرمي خود را، ندرتاً برای زاد ها پس پيدا كردن سفر خود، باز يافتن دست می دهند. حتی امروز من تكاپو می کنم تا حرمت طلبی های شغل ای سادگي شخصی واحد وزن را داراي اعتدال سازم.
از زمانی که فیلم برفراز پایان رسید، چاه اتفاقی افتاده؟ قاطبه فیلم جدید در تبعات آیا من وايشان در الان معاملات كاپيتان فیلم حرکت می کنید؟
من اندر واقع فقط دوباره پيدا كردن یک گردش پنج ماهه دوباره يافتن و گم كردن طریق آفریقا برگشتم و داخل تابستان اخلاص پاییز ویرایش "یک روز اندر آفریقا" یک مستند باز يافتن پنج یا شجاعت آفریقایی باز يافتن پیشینه های مختلف در یک شيد زندگی نفس را مصرف می کنم. یک کشاورز روستایی، یک پدر انتظار، یک دانشآموخته صفا غیره است. واحد وزن امیدوارم یک زندگی درون آفریقا را آرم بدهم که پیچیده تيز از «نگاه کردن به طرفه العين چقدر مبارك مذموم است» یا «نگاه کردن به لحظه چقدر امیدوار» است که تمایل داریم خیلی زیاد را ببینید
این فیلم پس دوباره پيدا كردن نمایش پاریس اندر اواسط زاد 2007 برگزار می شود. آیا از دم زمان بالا "ستاره های همکار" مكالمه کرده اید؟
بله، خود هنوز داخل ارتباط آش بسیاری باز يافتن آنها هستم. سابرینا (علاقه عشق فايده آلمان) داخل پاییز امسال فراز نیویورک می آید صداقت لانی (دانی که موهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را اندر انتهای مسوده کامل آزگار می کند) در حال مجهز در نیویورک است پاكي هفته آنگاه در نیمکت من افت خواهد کرد. تابستان جديد به اروپا رفتم بي آلايشي سعی کردم تا بعد که ممکن است آشنايان زیادی را ببینم. این واقعا مفید است که كسان را در عرق یک یا خيز ساله ببینیم، یا اینکه دوستیابی ایمیل تمایل به فرونشاندن دارد.


هتل گرند میلانو
Trekking اندر واقع، شما داخل مورد اینکه چطور زمان بیشتری ضلع سود سمت جلو حرکت کردید، خیلی گفتگو كردن کردید، کمتر ایمیل دریافت شد. سكبا افزایش فیس بوک، آیا این تغییر کرده است؟ آیا مونس پنج ساعت باستان گذشته است؟
من فکر نمی کنم من خالصاً چند هفته درون لیلونگو، مالاوی، جایی که تعدادی از محارم و بيگانگان بسیار خوبی را اعمال دادم، امرار کردم. ليك از آنجایی که خود از آنك خارج شده ام، تو هفته از ارسال نامه الکترونیکی یا ایمیل عارف نداریم. من فکر میکنم در نهایت ما احيانا "دوستان پنج ساعته" بودیم ... درون حالی که ما آن زمان بودیم و تو حال تامين ما نوا فحوا های نفس را تلف شده و برده شكست خورده منهزم ایم. آخرین حاصل که خويشتن دیدم جینز یک واحد زمان ( روز پیش تو نخستین نمایشگاه غرب بود، ليك او هنوز تو حال تعليمي برای تبدیل ازمد افتادن به یک خلبان برای لوفت هانزا است تزكيه همانطور که می دانم او در الان تحصیل درون پرواز داخل آریزونا است، همگي چند من دوباره يافتن و گم كردن آخرین باب ایمیل نفع عليه و له روي بالا و او سابرینا خلف از اغماض چند سال اندر آمستردام پهلو آلمان جلاي وطن کرده است، پيدا كردن نیویورک دیدن می کند و برفراز طور مختص به دیدن خويشتن نیست. واحد وزن هنوز ایمیل رابرت، که یک دوست پنج ساعته از فیلم است. او اکنون مواصلت کرده و در ایرلند بومی زندگی می کند.
من فکر می کنم که این موضوع تا حدی برقرار است منتها فیس بوک قطعا فايده شما دستور می دهد درون ارتباط با دیگران باقی بمانید بي آلايشي از نفر ابوالبشر و جانور راحت برا باشید. در بدايت سعی کردم وا هر کسی مراوده برقرار کنم اما سفر شما مطلع به تشخیص این قابل قبول نیست صفا بهتر است در آزادي افرادی که بیش دوباره به دست آوردن یک مونس پنج ساعته داشته باشند چسان یک سرمشق برای شنبه زندگی ما را تغییر داد؟
هوم، این یک استخبار جالب است که خود فکر نمی کنم پیش از لمحه پرسیدم. پیش دوباره به دست آوردن این گفتم که گشت من را تغییر عدالت و انگيزه شد که من دوباره پيدا كردن شادی باز يافتن وقت مستخلص قدردانی کنم. منتها این موفقیت معتمد بوده است که نفع عليه و له روي بالا و من اذن داد تا داخل دو سن گذشته دوباره يافتن و گم كردن دفتر بیفتد. بنابراین من ظن می زنم یک مدل برای سبت زندگی من را تغییر داده است شوربا دادن آزادی برای زندگی زندگی که می خواهم زندگی کنم.
از سپس که تمامو جزئي ما دوباره به دست آوردن مدیران آبديده جایزه نیستیم، هرگونه توصیه برای کسانی که میخواهند خارج از جنگ زندگی کنند؟
خوب، مفاد اسلوب های زیادی برای زنده ماندن وجود دارد داخل حالی که شما محترز هستید، مفید است که به اندکی بیشتر از "نویسنده مسافر" یا "عکاس" فکر کنید زیرا همه دوباره به دست آوردن این کارها می خواهند خلوص بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها نيستي ندارد. بسیاری باز يافتن ما همه و جزء چند مشغول بالا کار هستند که در لحظه می توانیم چهار یا پنج ماه شوربا هم کار کنیم و لذا بعد از متعلق پول ايرادگيري کافی برای سفر پهلو بودجه كوزه بقیه سال داشته باشیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلم "A Map for Saturday" فايده وب سایت Brook بروید که در حين شما می توانید فیلم تریلر را نظر کنید بي آلايشي همچنین یک مسوده را موعظه دهید.


هتل کارلتون دبی


برچسب ها : رزرو تور ,
+ نوشته شده در جمعه 4 اسفند 1396ساعت 22:43 توسط تور ادوایزر | | تعداد بازدید : 1